Connect with us

Informacje

Jak robić zdjęcia nocą telefonem? Wypróbuj możliwości telefonu Samsung Galaxy S22 Ultra!

Opublikowano

on

samsung galaxy s22

Czy wiesz, jaki aparat do zdjęć nocnych sprawdzi się najlepiej? A może zastanawiasz się, jak poprawnie wykonać fotografię przy słabszych warunkach oświetleniowych? Z tego wpisu dowiesz się, jak możesz podnieść swoje umiejętności w tym zakresie oraz czy Samsung Galaxy S22 Ultra to dobry wybór dla początkującego fotografa!

Nightografia dla każdego!

Jeżeli lubisz robić zdjęcia wieczorową porą, a dodatkowo wykorzystujesz w tym celu aparat w Twoim smartfonie, to doskonale wiesz, czym jest Nightografia. Praca z tak trudnymi warunkami oświetleniowymi potrafi jednak uprzykrzyć życie. Kadry bywają poruszone, sama sceneria pozostaje zacieniona i nierzadko nie jest to winą samej osoby odpowiedzialnej za uchwycenie kadru. Warto powiedzieć o tym, jak ważny jest wybór odpowiedniego narzędzia, czyli w tym przypadku telefonu z aparatem. Czy tutaj odpowiednim kandydatem będzie Samsung Galaxy S22 Ultra? Na to pytanie odpowiemy w dalszej części artykułu!

Czy wiesz, jak robić zdjęcia nocą telefonem?

Okazuje się, że wiele osób po prostu nie wie, jak robić zdjęcia nocą telefonem. Tutaj kluczowe będzie pamiętanie o kilku istotnych elementach, które mają wpływ na to, jak ostatecznie prezentuje się uchwycony moment. Zacznijmy od odpowiedniej stabilizacji. Podczas wykonywania zdjęcia nie można wykonywać gwałtownych ruchów. Nadmierna ekspresja nie jest wskazana. Zaleca się oprzeć łokcie o stabilny element bądź po prostu skorzystać z pomocy statywu.

Jeżeli zadbamy już o właściwą stabilizację, to pamiętajmy również o odpowiednie usytuowaniu osób w kadrze (o ile oczywiście robimy zdjęcie portretowe lub grupowe). Starajmy się, aby na twarze nie padał cień. To samo tyczy się również zdjęć o zachodzie słońca. Jeżeli będzie znajdowało się ono za obiektem, to uda nam się uchwycić głównie kontury.

Pamiętaj, że większość smartfonów posiadających dobre aparaty będzie w stanie samodzielnie dobrać ustawienia, które sprawią, że zrobione zdjęcie będzie prezentowało się po prostu doskonale!

Samsung Galaxy S22 Ultra, czyli aparat do zdjęć nocnych

Jeżeli zainteresowała Cię Nightografia, to jednym z urządzeń, które powinno pozostać w kręgu Twoich zainteresowań powinien być telefon Samsung Galaxy S22 Ultra. Potężna matryca, ale też duża liczba pikseli o zmiennym kształcie sprawiają, że możesz robić zdjęcia niczym profesjonalista.

Oto aparat, który wychwytuje więcej światła przy minimalnych szumach, a jednocześnie sprawia, że kadry są doświetlone niczym na planie zdjęciowym. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę? Jeden z tylnych obiektywów został pokryty Superprzejrzystym szkłem, tak samo jak wariant szerokokątny. Specjalna, ekskluzywna nanopowłoka ma ultraniski współczynnik odbicia. Jest to idealny zestaw do tworzenia zdjęć przy słabym oświetleniu.

Jednak tutaj znaczenie mają nie tylko zdjęcia. Użytkownicy tego aparatu mogą skorzystać również z nowoczesnych rozwiązań w kwestii nagrywania wideo. Sam telefon wykrywa oświetlenie, dzięki czemu jest w stanie dobrać najlepszą ilość rejestrowanych klatek. Jest to możliwe głównie dzięki procesorowi 4 nm z technologią Super Night Solution.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Informacje

Kredyt we franku szwajcarskim

Opublikowano

on

Kredyt we franku szwajcarskim w Polsce to kredyt walutowy. Kredyt walutowy to kredyt który udzielane jest w innej walucie niż ta która obowiązuje w danym kraju. W Polsce kredyt walutowy udzielane jest jeszcze w walucie dolara amerykańskiego, funta brytyjskiego oraz euro. 

(więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Jak działa leasing pracowniczy?

Opublikowano

on

leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy, nazywany również leasingiem personalnym, to model zatrudnienia, który staje się coraz popularniejszy wśród przedsiębiorców. Polega on na tym, że pracownik jest formalnie zatrudniony przez firmę leasingową, która następnie “wynajmuje” go innemu pracodawcy. Taki model zatrudnienia pozwala na szybkie i elastyczne dostosowanie liczby pracowników do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, przy jednoczesnym ograniczeniu formalności związanych z procesem zatrudnienia. (więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Czym powinna wyróżniać się dobra agencja pracy tymczasowej?

Opublikowano

on

informacje o agencji pracy tymcasowej

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku, agencje pracy tymczasowej stanowią istotne ogniwo dla firm, poszukujących wysoko wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jednak nie wszystkie agencje są takie same, a wybór odpowiedniej może stanowić kluczowy czynnik wpływający na sukces kadrowy przedsiębiorstwa. W tym artykule przyjrzymy się tym cechom, które wyróżniają dobrą agencję pracy tymczasowej oraz jakie korzyści może przynieść dla zarówno pracodawców, jak i pracowników współpraca z taką firmom. (więcej…)

Czytaj Dalej

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.