Connect with us

Informacje

Pożyczka dla mikro firm na dowolny cel w Banku Pekao

Opublikowano

on

Bank Pekao wprowadził do oferty Pożyczkę Ekspresową Biznes. Środki z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą, bez konieczności dokumentowania wydatków i ustanawiania zabezpieczeń.

Pożyczka Ekspresowa Biznes to rozwiązanie dla mikro przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego dostępu do gotówki. Udzielając tej pożyczki, Bank nie wymaga od przedsiębiorcy ustanowienia zabezpieczeń rzeczowych, np. zastawu rejestrowego. Ograniczona została również liczba wymaganych dokumentów, a pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, np. wyposażenie lokalu usługowego, zakup samochodu służbowego, czy zakup towaru do sklepu. Przedsiębiorca nie musi przedstawiać w Banku faktur, czy innych rachunków potwierdzających na co wydał środki pochodzące z pożyczki.

Chcemy, aby każdy przedsiębiorca, znalazł w Banku Pekao produkt kredytowy dostosowany do swoich potrzeb, możliwości i skali prowadzonego biznesu. Tworząc nasz nowy produkt – Pożyczkę Ekspresową Biznes myśleliśmy o mikro przedsiębiorcach, którzy po prostu potrzebują środków na różne wydatki w ramach prowadzonej działalności. Uprościliśmy procedury. Parametry produktu – wydłużony do 5 lat okres spłaty, czy maksymalną kwotę kredytu, dobraliśmy w taki sposób, aby mikro przedsiębiorca poprawił swoją płynność, równocześnie nie obciążając zbytnio bilansu firmy – powiedział Emanuele Cacciatore, Dyrektor Zarządzający Departamentem Klienta Biznesowego Banku Pekao.

Maksymalna kwota pożyczki to 100 tysięcy złotych. Oprocentowanie jest negocjowane. Środki z kredytu przekazywane są jednorazowo na rachunek klienta. Pożyczka udzielana jest na okres od 12 do 60 miesięcy. Spłata dokonywana jest w miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych. Klient ma możliwość wyboru spłaty kredytu w ratach równych lub malejących.

Pożyczka Ekspresowa Biznes przeznaczona jest dla firm, prowadzących uproszczoną rachunkowość, których roczny obrót nie przekracza 1,5 miliona złotych.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Informacje

Kredyt we franku szwajcarskim

Opublikowano

on

Kredyt we franku szwajcarskim w Polsce to kredyt walutowy. Kredyt walutowy to kredyt który udzielane jest w innej walucie niż ta która obowiązuje w danym kraju. W Polsce kredyt walutowy udzielane jest jeszcze w walucie dolara amerykańskiego, funta brytyjskiego oraz euro. 

(więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Jak działa leasing pracowniczy?

Opublikowano

on

leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy, nazywany również leasingiem personalnym, to model zatrudnienia, który staje się coraz popularniejszy wśród przedsiębiorców. Polega on na tym, że pracownik jest formalnie zatrudniony przez firmę leasingową, która następnie “wynajmuje” go innemu pracodawcy. Taki model zatrudnienia pozwala na szybkie i elastyczne dostosowanie liczby pracowników do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, przy jednoczesnym ograniczeniu formalności związanych z procesem zatrudnienia. (więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Czym powinna wyróżniać się dobra agencja pracy tymczasowej?

Opublikowano

on

informacje o agencji pracy tymcasowej

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku, agencje pracy tymczasowej stanowią istotne ogniwo dla firm, poszukujących wysoko wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jednak nie wszystkie agencje są takie same, a wybór odpowiedniej może stanowić kluczowy czynnik wpływający na sukces kadrowy przedsiębiorstwa. W tym artykule przyjrzymy się tym cechom, które wyróżniają dobrą agencję pracy tymczasowej oraz jakie korzyści może przynieść dla zarówno pracodawców, jak i pracowników współpraca z taką firmom. (więcej…)

Czytaj Dalej

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.