Connect with us

Informacje

Pożyczka dla mikro firm na dowolny cel w Banku Pekao

Opublikowano

on

Bank Pekao wprowadził do oferty Pożyczkę Ekspresową Biznes. Środki z pożyczki można przeznaczyć na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą, bez konieczności dokumentowania wydatków i ustanawiania zabezpieczeń.

Pożyczka Ekspresowa Biznes to rozwiązanie dla mikro przedsiębiorców, którzy potrzebują szybkiego dostępu do gotówki. Udzielając tej pożyczki, Bank nie wymaga od przedsiębiorcy ustanowienia zabezpieczeń rzeczowych, np. zastawu rejestrowego. Ograniczona została również liczba wymaganych dokumentów, a pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością, np. wyposażenie lokalu usługowego, zakup samochodu służbowego, czy zakup towaru do sklepu. Przedsiębiorca nie musi przedstawiać w Banku faktur, czy innych rachunków potwierdzających na co wydał środki pochodzące z pożyczki.

Chcemy, aby każdy przedsiębiorca, znalazł w Banku Pekao produkt kredytowy dostosowany do swoich potrzeb, możliwości i skali prowadzonego biznesu. Tworząc nasz nowy produkt – Pożyczkę Ekspresową Biznes myśleliśmy o mikro przedsiębiorcach, którzy po prostu potrzebują środków na różne wydatki w ramach prowadzonej działalności. Uprościliśmy procedury. Parametry produktu – wydłużony do 5 lat okres spłaty, czy maksymalną kwotę kredytu, dobraliśmy w taki sposób, aby mikro przedsiębiorca poprawił swoją płynność, równocześnie nie obciążając zbytnio bilansu firmy – powiedział Emanuele Cacciatore, Dyrektor Zarządzający Departamentem Klienta Biznesowego Banku Pekao.

Maksymalna kwota pożyczki to 100 tysięcy złotych. Oprocentowanie jest negocjowane. Środki z kredytu przekazywane są jednorazowo na rachunek klienta. Pożyczka udzielana jest na okres od 12 do 60 miesięcy. Spłata dokonywana jest w miesięcznych ratach kapitałowo-odsetkowych. Klient ma możliwość wyboru spłaty kredytu w ratach równych lub malejących.

Pożyczka Ekspresowa Biznes przeznaczona jest dla firm, prowadzących uproszczoną rachunkowość, których roczny obrót nie przekracza 1,5 miliona złotych.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Informacje

Repolonizacja banków nabiera tempa

Opublikowano

on

W polskim sektorze bankowym kapitał zagraniczny ma ok. 60 proc. udziału, w krajach zachodnich to ok. 25 proc. Wiele wskazuje na to, że i w Polsce proporcje będą się zmieniać. Wiele zachodnich banków zmaga się z problemami i wręcz rozważa sprzedaż swoich aktywów w Polsce. To sprawia, że otwiera się okno konsolidacyjne dla rodzimych instytucji, które są w dobrej kondycji, dysponują kapitałem na przejęcia i mają wsparcie rządu, dla którego repolonizacja banków to jeden z elementów realizacji strategii zrównoważonego rozwoju i budowy polskiego kapitału.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Dyrektywy Nowego Podejścia dotyczące maszyn

Opublikowano

on

Dyrektywy Nowego Podejścia to przepisy wprowadzane w krajach Unii Europejskiej, które ujednolicają wytyczne dotyczące różnych produktów sprzedawanych na rynkach wspólnoty. Te dokumenty opisują zasadnicze wymagania związane z bezpieczeństwem, zdrowiem, ochroną konsumenta i ochroną środowiska. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Co to jest umowa przedwstępna?

Opublikowano

on

Umowę przedwstępną podpisujemy w momencie, w którym zawarcie umowy właściwej jest z jakichkolwiek względów niemożliwe. To rodzaj zabezpieczenia, dzięki któremu każda ze stron ma pewność dochowania warunków przez drugą z nich. Na czym polega i jak przygotować ją najlepiej?

(więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.