Connect with us

Polecane

Czy można dostać kredyt mając umowę zlecenie?

Opublikowano

on

umowa zlecenie a kredyt

Kredyty zlecenie to bardzo częsty problem, który rodzi się w głowach ludzi, którzy posiadają ten wariant umowy. Czy można wtedy złożyć wniosek i liczyć na jego pozytywne rozpatrzenie?

Kredyty zlecenie – czy jest to możliwe w przypadku takiej umowy?

Kredyty zlecenie mogą zostać udzielone osobom, które pracują na tak zwanej zleceniówce. Warunkiem do tego procesu jest dobra wiarygodność kredytowa, na którą pracuje się całe swoje życie. Dzięki temu bank może przychylić się do konkretnego wniosku.

Kredyt gotówkowy bez zabezpieczeń to ciekawa forma pozyskania pieniędzy, jednak w przypadku umowy zlecenie, jej termin powinien wynosić czas nieokreślony. Tylko wtedy niektóre banki będą miały solidną podstawę do tego, aby móc zaakceptować prośbę kredytobiorcy.

Umowa zlecenie zdecydowanie pozwala już na sprawdzenie, ile pieniędzy średnio zarabia konkretna osoba. To ważne informacje dla samego banku, który na takich danych ustala wysokość raty, którą będzie w stanie spłacić konkretna osoba.

Kredyty zlecenie – jak w takim razie je otrzymać?

Oczywiście otrzymanie kredytu jest możliwe, ale nie jest tak łatwe, jak w przypadku umowy o pracę. Głównie należy skupić się na tym, aby znaleźć odpowiednie wsparcie w postaci pośrednika kredytowego. Jest to osoba, która bardzo dobrze zna się na finansach.

Pośrednik może również wyszukać najlepszą dla klienta umowę oraz znaleźć szybko placówkę, która będzie w stanie udzielić kredytu. To ważne, ponieważ często osoby prywatne mają z tym problem, szczególnie wtedy, gdy nie są pewni niektórych instytucji.

Pośrednik dba o bezpieczeństwo każdego klienta oraz o to, aby wszystkie jego wątpliwości zostały rozwikłane. Klient zyskuje również na spokoju i oszczędza swój własny czas.

Kredyty dla osób, które pracują na umowie zlecenie na czas nieokreślony, zdecydowanie są możliwe do trzymania. Jedynymi warunkami są posiadanie dobrej wiarygodności kredytowej oraz wsparcie w postaci pośrednika.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Polecane

Jaki jest zakres usług księgowych?

Opublikowano

on

uslugi ksiegowe

Zakres usług księgowych obejmuje wiele działań związanych z zarządzaniem finansami i dokumentacją finansową firm oraz osób prywatnych. Księgowość to dziedzina, która odgrywa istotną rolę w prowadzeniu biznesu i zapewnia transparentność oraz zgodność z przepisami prawnymi.  (więcej…)

Czytaj Dalej

Polecane

Obsługa sklepów internetowych – o czym warto pamiętać?

Opublikowano

on

sklepy internetowe

Sklepy internetowe stały się niezwykle popularne w ostatnich latach, umożliwiając klientom wygodne i szybkie zakupy online. Jednak sukces prowadzenia sklepu internetowego zależy nie tylko od atrakcyjnej oferty produktów, ale także od właściwej obsługi i zarządzania.  (więcej…)

Czytaj Dalej

Polecane

Obsługa księgowa spółek – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Opublikowano

on

ksiegowa obsluga firm

Obsługa księgowa spółek odgrywa kluczową rolę we współczesnym świecie biznesu. Właściwe prowadzenie i zarządzanie finansami jest niezwykle istotne dla każdej organizacji, bez względu na jej rozmiar czy branżę. (więcej…)

Czytaj Dalej

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.