Connect with us

Informacje

ING Bank Śląski liderem w udzielaniu gwarancji de minimis

Opublikowano

on

ING Bank Śląski został nagrodzony tytułem Lidera w kategorii „Największa sprzedaż gwarancji de minimis w odniesieniu do kapitałów własnych”. Nagroda wręczona została podczas konferencji „Jak oceniamy program gwarancji de minimis”, zorganizowanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego.

Przyznana nagroda jest wyrazem uznania dla ING Banku Śląskiego za udział w przygotowaniu, wsparciu, obsłudze i sprzedaży Programu gwarancji de minimis. W ciągu 18 miesięcy funkcjonowania programu, skorzystało z niego 65 tysięcy przedsiębiorców, a akcja kredytowa przekroczyła 22 miliardy złotych. Wartość gwarancji wyniosła ponad 13 mld zł, w tym 1,2 mld zł udzielonych przez ING Bank Śląski.

4 marca 2013 r., ING Bank Śląski jako jeden z pierwszych pięciu banków na rynku, podpisał z Bankiem Gospodarstwa Krajowego umowę inaugurującą rządowy program wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw. Tym samym znalazł się w gronie banków udzielających kredytów obrotowych z gwarancjami, w ramach tzw. portfelowej linii gwarancyjnej de minimis (PLD). W wyniku aneksu podpisanego w listopadzie ubiegłego roku, do oferty banku dodano również kredyty inwestycyjne.

Oferta ING Banku Śląskiego skierowana jest do firm z sektora MŚP, posiadających zdolność kredytową i prowadzących pełną sprawozdawczość finansową (pełna rachunkowość). Wszystkie czynności związane z uzyskaniem kredytu oraz gwarancji przeprowadzane są bezpośrednio w ING Banku Śląskim.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Informacje

Kredyt we franku szwajcarskim

Opublikowano

on

Kredyt we franku szwajcarskim w Polsce to kredyt walutowy. Kredyt walutowy to kredyt który udzielane jest w innej walucie niż ta która obowiązuje w danym kraju. W Polsce kredyt walutowy udzielane jest jeszcze w walucie dolara amerykańskiego, funta brytyjskiego oraz euro. 

(więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Jak działa leasing pracowniczy?

Opublikowano

on

leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy, nazywany również leasingiem personalnym, to model zatrudnienia, który staje się coraz popularniejszy wśród przedsiębiorców. Polega on na tym, że pracownik jest formalnie zatrudniony przez firmę leasingową, która następnie “wynajmuje” go innemu pracodawcy. Taki model zatrudnienia pozwala na szybkie i elastyczne dostosowanie liczby pracowników do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, przy jednoczesnym ograniczeniu formalności związanych z procesem zatrudnienia. (więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Czym powinna wyróżniać się dobra agencja pracy tymczasowej?

Opublikowano

on

informacje o agencji pracy tymcasowej

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku, agencje pracy tymczasowej stanowią istotne ogniwo dla firm, poszukujących wysoko wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jednak nie wszystkie agencje są takie same, a wybór odpowiedniej może stanowić kluczowy czynnik wpływający na sukces kadrowy przedsiębiorstwa. W tym artykule przyjrzymy się tym cechom, które wyróżniają dobrą agencję pracy tymczasowej oraz jakie korzyści może przynieść dla zarówno pracodawców, jak i pracowników współpraca z taką firmom. (więcej…)

Czytaj Dalej

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.