Connect with us

Firma

Jak uzyskać środki na założenie firmy?

Opublikowano

on

finansowanie

Wielu z nas marzy o założeniu własnej firmy. Niestety, rzeczywistość bywa w tej kwestii bardzo brutalna, gdyż nawet najlepszy pomysł na biznes, aby mógł zostać zrealizowany, musi zostać poparty odpowiednim wsparciem finansowym. Dlatego też, jeżeli chcemy zaistnieć na naszym rodzimym rynku, musimy dysponować odpowiednim zapleczem finansowym, co w obecnych czasach nie jest proste. Niektóre osoby na otwarcie własnej działalności gospodarczej odkładają wszystkie zarobione pieniądze, inne starają się uzyskać wsparcie finansowe w bankach lub u pożyczkodawców. Sprawdź, jak uzyskać pożyczkę na założenie swojej firmy.

Skąd wziąć pieniądze na założenie firmy?

Posiadanie własnej firmy może stanowić bardzo duży powód do satysfakcji. Mimo to, początki wielu młodych przedsiębiorców bywają bardzo trudne. Skąd w takim razie wziąć pieniądze na własna firmę? W większości przypadków pierwszym źródłem są środki własne, które gromadziliśmy przez określony czas. Oczywiście zakładanie jednoosobowej działalności wiąże się z o wiele mniejszymi kosztami niż w sytuacji, gdy planujemy zatrudnić dodatkowe osoby. Mimo to, warto posiadać odpowiednio wysoką ilość środków, które pozwolą na opłacenie najważniejszych kosztów, jak chociażby ZUS czy wynajem biura. W finansowym wsparciu pomocni mogą okazać się także przyjaciele i rodzina. Jest to alternatywa, którą warto mieć na uwadze.

Nie ulega jednak wątpliwości, że w większości przypadków rozwiązaniem jest pożyczka na założenie firmy. Co warto wiedzieć o tej formie pomocy finansowej?

Pożyczka na prowadzenie firmy – gdzie ją uzyskać?

Jednym ze sposobów uzyskania pieniędzy na prowadzenie firmy jest pożyczka bankowa. Jest to interesujące rozwiązanie, bowiem coraz więcej banków w swojej ofercie posiada takie rozwiązanie dla osób chcących założyć własny biznes. Niestety, otrzymanie jej nie należy do najprostszych – jeśli nie posiadamy odpowiednio wysokiego zabezpieczenia finansowego, bank może odmówić udzielenia nam wsparcia lub narzucić bardzo wysokie koszty kredytu, czego efektem będą z kolei wysokie odsetki spłacane razem z ratami.

Na szczęście banki nie są jedynymi instytucjami, w których możemy szukać finansowego wsparcia. Zakładając własna firmę, warto zainteresować się ofertą, jaką dla przedsiębiorców posiadają firmy pożyczkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na: http://loando.pl/wpis/kredyt-dla-nowych-firm.

Pożyczka pozabankowa na start firmy – jak ją otrzymać?

Pożyczka pozabankowa to atrakcyjny produkt dla początkujących przedsiębiorców. Co więcej, jest ona całkowicie bezpieczna. Otrzymanie pożyczki w firmie pożyczkowej jest o wiele łatwiejsze i mniej skomplikowane, niż ma to miejsce w przypadku wymagań, które stawia bank. Przede wszystkim, pożyczkę pozabankową możemy otrzymać bez konieczności prowadzenia firmy przez określony czas, co bywa standardem w przypadku banków. Oprócz tego pożyczkodawcy oferują o wiele bardziej korzystną wysokość rat, a także okres kredytowania, który jest odpowiedni dla naszych aktualnych możliwości finansowych. Aby otrzymać taką firmę, niezbędne będą:

  • stały adres zamieszkania w Polsce;
  • działalność zarejestrowana w Polsce;
  • ważny dowód osobisty;
  • numer telefonu komórkowego;
  • brak adnotacji w rejestrach dłużników.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Firma

Kapsułkowanie leków i suplementów diety – na czym polega?

Opublikowano

on

produkcja lekow

Kapsułkowanie leków czy suplementów to metoda często stosowana w farmaceutyce i w przemyśle spożywczym, która pozwala indywidualnie dobrać ilość substancji czynnych do potrzeb pacjenta. Substancje zawarte we wnętrzu takiej kapsułki nie tracą swoich właściwości oraz są odporne na działanie czynników zewnętrznych dzięki hermetyczności. Dlatego cieszą się niezwykłą popularnością wśród klientów, którzy coraz częściej sięgają po nie zamiast tradycyjnych tabletek? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Kompleksowa obsługa spółek w wirtualnym biurze

Opublikowano

on

wirtualne biuro

Czy wiesz, że decydując się na wirtualny adres w Warszawie pod siedzibę firmy, możesz skorzystać także z dodatkowych usług usprawniających działanie Twojego biznesu? Jedną z nich jest kompleksowa obsługa spółek. Na czym to dokładnie polega?

(więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Transport towarów – te pojęcia warto znać

Opublikowano

on

transport towarow

Transport to bez wątpienia jedna z najprężniej rozwijających się w naszym kraju gałęzi gospodarki. I to do tego stopnia, że wg wyników badań Eurostatu, które opublikowano w 2018 r. — Polska znajduje się na podium, jeżeli chodzi o transport na obszarze UE.

(więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.