Connect with us

Pożyczki

Provident poszerza ofertę produktową – pożyczka miesięczna już w sprzedaży

Opublikowano

on

Wprowadzenie nowego produktu do oferty Provident Polska jest konsekwencją regularnie prowadzonych przez firmę badań satysfakcji klientów. Analizy wskazały, że dla części osób wydłużony okres spłat jest bardziej komfortowym rozwiązaniem – pokrywającym się m.in. z cyklem otrzymywania wynagrodzenia.

Pożyczka miesięczna nie zalicza się do produktów finansowych określanych mianem chwilówek lub mikro pożyczek, gdzie najdłuższy czas na spłatę całości zobowiązania wraz z odsetkami i opłatami manipulacyjnymi to 30 dni.

Nasza nowa oferta oparta jest na standardowym produkcie tygodniowym, zmiana jest tylko jedna – charakteryzuje się miesięcznym systemem spłaty rat. Oferta, analogicznie do produktu tygodniowego, dostępna jest w Pakiecie Gotówka i Pakiecie Przelew. Wierzymy, że decyzja o wprowadzeniu tego produktu pozwoli nam na umocnienie pozycji lidera Provident Polska w sektorze pożyczek pozabankowych, a także umożliwi dotarcie do zupełnie nowych segmentów rynku – mówi Katarzyna Jóźwik, Dyrektor ds. Marketingu, Członek Zarządu w Provident Polska.

Każdą pożyczkę udzielamy z własnych środków, a nie tak jak banki z aktywów pozyskiwanych od klientów. Dodatkowo w odróżnieniu od innych instytucji finansowych nie stosujemy restrykcyjnej polityki spłat i w naszym koszcie pożyczki uwzględniamy drobne opóźnienia w regulowaniu kolejnych rat. Dlatego olbrzymią wagę przywiązujemy do utrzymywania stałego kontaktu z klientem, tak aby w przypadku problemów ze spłatami móc szybko wypracować konstruktywne rozwiązanie. Biorąc pod uwagę powyższe czynniki, nową ofertę będziemy początkowo kierowali wyłącznie do nowych klientów lub tych, którzy z sukcesem spłacili wcześniejsze zobowiązania w Providencie, zatrudnionych w oparciu o umowę o pracę lub posiadających emeryturę – dodaje Katarzyna Jóźwik.

Odpowiedzialne pożyczanie i większy komfort klientów

Jednym z filarów strategii biznesowej Provident Polska jest odpowiedzialne pożyczanie. Dlatego, aby zminimalizować ryzyko związane z wprowadzeniem nowego produktu firma rozszerzyła współpracę z Biurem Informacji Gospodarczej. Każdy nowy klient w trakcie procesu wnioskowania o pożyczkę będzie pytany o zgodę na sprawdzenie w BIG i w przypadku otrzymania takiej zgody firma przeanalizuje historię jego zobowiązań finansowych.

Dodatkowo Provident Polska uruchomił aplikację umożliwiającą klientowi złożenie wniosku o pożyczkę i przejście przez proces weryfikacji z poziomu strony internetowej, bez potrzeby kontaktowania się z Call Center. Wdrożenie jest częścią strategii Grupy IPF, w skład której wchodzi Provident Polska, zakładającej unowocześnienie procesu wnioskowania o pożyczkę, a także wprowadzenie jednolitych standardów i procedur na wszystkich rynkach.

Wprowadzenie możliwości wnioskowania o pożyczkę przez stronę www, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, którzy są aktywnymi użytkownikami Internetu i pragną zminimalizować formalności do minimum. Mamy nadzieję, że rozwiązanie to, podobnie jak oferta spłat zobowiązań w systemie miesięcznym, pozwoli nam na wejście na nowe obszary rynku pożyczkowego – podsumowuje Jóźwik.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Pożyczki

Ile kosztuje kredyt? Co składa się na koszty kredytu?

Opublikowano

on

Kiedy brakuje Ci pieniędzy na nieprzewidziane wydatki lub stałe opłaty, często sięgasz po kredyt. Analizując poszczególne oferty bankowych produktów, zazwyczaj zwracasz uwagę na oprocentowanie, jednak wbrew pozorom często to nie odsetki decydują o całkowitym koszcie zobowiązania. Co składa się na koszty kredytu i ile on kosztuje?

(więcej…)

Czytaj Dalej

Pożyczki

Kredyty dla rolników – jaką ofertę bankową wybrać?

Opublikowano

on

Kredyty dla rolników

Trudno prowadzić gospodarstwo rolne bez wsparcie finansowego. Zbyt małe plony, klęski urodzaju, czy wręcz przeciwnie klęski żywiołowe. To wszystko wpływa na ogromne straty finansowe, z którymi musi się zmierzyć rolnik. Trzeba również posiadać pieniądze na rozwój i inwestycje. W takich sytuacjach warto skorzystać ze specjalnej oferty bankowej kredytów dla rolników. Tylko który produkt finansowy wybrać? (więcej…)

Czytaj Dalej

Osoba Prywatna

Towarzystwo pożyczek wzajemnych – co to takiego?

Opublikowano

on

Towarzystwo pożyczek wzajemnych

Najprościej mówiąc jest to platforma finansowa umożliwiająca udzielenie pożyczki społecznościowej pomiędzy osobami fizycznymi przy wsparciu pracowników, pracujących w terenie. Pożyczki udzielane są na okres 30 dni z możliwością wielokrotnego ich przedłużenia o kolejne 30 dni. Nie ma ograniczeń w ilości kolejnych odnowień.

(więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.