Wszystko, co niezbędne dla Twojego gabinetu znajdziesz na DentalTree

Dentaltree jest to firma specjalizująca się w sprzedaży materiałów stomatologicznych. Zaopatruje wiele gabinetów stomatologicznych, głównie w kraju, ale także prowadzi eksport towarów za granicę.

Współpracuje z wiodącymi producentami materiałów, które są niezbędne w pracy stomatologa, toteż poprzez porozumienia dentaltree zawarte z wieloma podmiotami sklep ułatwia stomatologom zakup potrzebnych przyborów stomatologicznych. Dentaltree.pl, w trosce o drogocenny czas stomatologów codziennie pragnie udoskonalać swoją ofertę nawiązując współpracę z kolejnymi producentami, a przy czym spełniając wymagania każdego stomatologa. W ofercie dentaltree.pl znajdują się materiały wypełniające, wiertła i akcesoria do polerowania, cementy i podkłady, masy wyciskowe, elementy higieniczne i akcesoria.

Bogata oferta sklepu

W sklepie możliwy jest także zakup materiałów protetycznych, takie jak woski, gipsy czy akcesoria. Nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem, aby dokonać zakupu materiałów stomatologicznych czy protetycznych za pośrednictwem internetu. Nie trzeba również zakupionego towaru samodzielnie odbierać, bo dentaltree.pl umożliwia wysyłkę swoich produktów za kwotę zaledwie 10 złotych, a w przypadku dokonania zakupu na łączną kwotę minimum 200 złotych, przesyłka jest wysyłana do klienta za darmo.

Przy wyborze odbioru osobistego nie jest koniecznością przedpłata na konto, wystarczy dokonanie płatności przy odbiorze. Realizacja zamówienia jest możliwa drogą telefoniczną lub mailową, a także za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej dentaltree.pl. Przy dokonaniu zamówienia do godziny 13-stej w dniu roboczym, następuje realizacja zamówienia jeszcze tego samego dnia. Toteż kurier DPD dostarczy zamówione materiały stomatologiczne już następnego dnia od złożenia zamówienia. W sklepie internetowym dentaltree.pl można zakupić materiały stomatologiczne i protetyczne także w obniżonych cenach, wystarczy jedynie obserwować gazetki promocyjne zamieszczane na stronie internetowej dentaltree.pl. Wygoda i szybka dostawa profesjonalnego sprzętu w przystępnej cenie to cechy charakterystyczne dla sklepu dentaltree.pl.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.