Connect with us

Firma

Wszystko, co niezbędne dla Twojego gabinetu znajdziesz na DentalTree

Opublikowano

on

Dentaltree jest to firma specjalizująca się w sprzedaży materiałów stomatologicznych. Zaopatruje wiele gabinetów stomatologicznych, głównie w kraju, ale także prowadzi eksport towarów za granicę.

Współpracuje z wiodącymi producentami materiałów, które są niezbędne w pracy stomatologa, toteż poprzez porozumienia dentaltree zawarte z wieloma podmiotami sklep ułatwia stomatologom zakup potrzebnych przyborów stomatologicznych. Dentaltree.pl, w trosce o drogocenny czas stomatologów codziennie pragnie udoskonalać swoją ofertę nawiązując współpracę z kolejnymi producentami, a przy czym spełniając wymagania każdego stomatologa. W ofercie dentaltree.pl znajdują się materiały wypełniające, wiertła i akcesoria do polerowania, cementy i podkłady, masy wyciskowe, elementy higieniczne i akcesoria.

Bogata oferta sklepu

W sklepie możliwy jest także zakup materiałów protetycznych, takie jak woski, gipsy czy akcesoria. Nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem, aby dokonać zakupu materiałów stomatologicznych czy protetycznych za pośrednictwem internetu. Nie trzeba również zakupionego towaru samodzielnie odbierać, bo dentaltree.pl umożliwia wysyłkę swoich produktów za kwotę zaledwie 10 złotych, a w przypadku dokonania zakupu na łączną kwotę minimum 200 złotych, przesyłka jest wysyłana do klienta za darmo.

Przy wyborze odbioru osobistego nie jest koniecznością przedpłata na konto, wystarczy dokonanie płatności przy odbiorze. Realizacja zamówienia jest możliwa drogą telefoniczną lub mailową, a także za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej dentaltree.pl. Przy dokonaniu zamówienia do godziny 13-stej w dniu roboczym, następuje realizacja zamówienia jeszcze tego samego dnia. Toteż kurier DPD dostarczy zamówione materiały stomatologiczne już następnego dnia od złożenia zamówienia. W sklepie internetowym dentaltree.pl można zakupić materiały stomatologiczne i protetyczne także w obniżonych cenach, wystarczy jedynie obserwować gazetki promocyjne zamieszczane na stronie internetowej dentaltree.pl. Wygoda i szybka dostawa profesjonalnego sprzętu w przystępnej cenie to cechy charakterystyczne dla sklepu dentaltree.pl.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Firma

Transport towarów – te pojęcia warto znać

Opublikowano

on

transport towarow

Transport to bez wątpienia jedna z najprężniej rozwijających się w naszym kraju gałęzi gospodarki. I to do tego stopnia, że wg wyników badań Eurostatu, które opublikowano w 2018 r. — Polska znajduje się na podium, jeżeli chodzi o transport na obszarze UE.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Jak wybrać odpowiedni tryb tłumaczenia konferencyjnego?

Opublikowano

on

tlumaczenia konferencyji

Niejednokrotnie podczas konferencji, czy to odbywających na miejscu, czy w przestrzeni wirtualnej, spotykają się osoby z rozmaitych krajów, nie zawsze posługujące się wspólnym językiem. W związku z tym w wielu przypadkach potrzebna jest profesjonalna obsługa tłumaczeniowa. Dobre tłumaczenie może odegrać bardzo istotną rolę przy okazji tego typu spotkań, dlatego warto znać dostępne w tym zakresie możliwości, między innymi dotyczące wyboru odpowiedniego typu tłumaczenia. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

CRM – narzędzie, które ułatwia zarządzanie projektami w firmie

Opublikowano

on

co to crm

Wraz z rozwojem biznesu następuje wzrost liczby zadań do realizacji. Każdym projektem zajmuje się zespół osób pochodzących z tego samego lub z różnych działów firmy. Ich działania są kontrolowane przez kadrę menadżerską. Dla niej kluczowy jest szybki dostęp do informacji o postępie prac, których najlepszym źródłem jest aplikacja CRM. (więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.