Connect with us

Firma

Wszystko, co niezbędne dla Twojego gabinetu znajdziesz na DentalTree

Opublikowano

on

Dentaltree jest to firma specjalizująca się w sprzedaży materiałów stomatologicznych. Zaopatruje wiele gabinetów stomatologicznych, głównie w kraju, ale także prowadzi eksport towarów za granicę.

Współpracuje z wiodącymi producentami materiałów, które są niezbędne w pracy stomatologa, toteż poprzez porozumienia dentaltree zawarte z wieloma podmiotami sklep ułatwia stomatologom zakup potrzebnych przyborów stomatologicznych. Dentaltree.pl, w trosce o drogocenny czas stomatologów codziennie pragnie udoskonalać swoją ofertę nawiązując współpracę z kolejnymi producentami, a przy czym spełniając wymagania każdego stomatologa. W ofercie dentaltree.pl znajdują się materiały wypełniające, wiertła i akcesoria do polerowania, cementy i podkłady, masy wyciskowe, elementy higieniczne i akcesoria.

Bogata oferta sklepu

W sklepie możliwy jest także zakup materiałów protetycznych, takie jak woski, gipsy czy akcesoria. Nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem, aby dokonać zakupu materiałów stomatologicznych czy protetycznych za pośrednictwem internetu. Nie trzeba również zakupionego towaru samodzielnie odbierać, bo dentaltree.pl umożliwia wysyłkę swoich produktów za kwotę zaledwie 10 złotych, a w przypadku dokonania zakupu na łączną kwotę minimum 200 złotych, przesyłka jest wysyłana do klienta za darmo.

Przy wyborze odbioru osobistego nie jest koniecznością przedpłata na konto, wystarczy dokonanie płatności przy odbiorze. Realizacja zamówienia jest możliwa drogą telefoniczną lub mailową, a także za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej dentaltree.pl. Przy dokonaniu zamówienia do godziny 13-stej w dniu roboczym, następuje realizacja zamówienia jeszcze tego samego dnia. Toteż kurier DPD dostarczy zamówione materiały stomatologiczne już następnego dnia od złożenia zamówienia. W sklepie internetowym dentaltree.pl można zakupić materiały stomatologiczne i protetyczne także w obniżonych cenach, wystarczy jedynie obserwować gazetki promocyjne zamieszczane na stronie internetowej dentaltree.pl. Wygoda i szybka dostawa profesjonalnego sprzętu w przystępnej cenie to cechy charakterystyczne dla sklepu dentaltree.pl.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Firma

Jakie są kluczowe kryteria przy wyborze lokalu do prowadzenia działalności?

Opublikowano

on

szukanie lokalu pod dzialalnosc

W prowadzeniu działalności gospodarczej jednym z kluczowych elementów sukcesu jest odpowiedni wybór lokalizacji. Wybór odpowiedniego lokalu to decyzja, która może znacząco wpłynąć na rozwój firmy. Istnieje wiele czynników, które warto wziąć pod uwagę, aby zmaksymalizować szanse na osiągnięcie sukcesu w biznesie. W poniższym artykule przyjrzymy się kluczowym kryteriom, które warto rozważyć przy wyborze lokalu do prowadzenia działalności. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Jakich specjalistów zatrudnia biuro rachunkowe?

Opublikowano

on

zatrudnienie przez biuro rachunkowe

Biura rachunkowe są kluczowymi instytucjami w świecie biznesu, zapewniającymi kompleksową obsługę finansową dla różnych rodzajów firm. Współpracując z biurem rachunkowym, przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na rozwoju swojej działalności, mając pewność, że aspekty finansowe są w najlepszych rękach. Jednak, aby biuro rachunkowe mogło świadczyć usługi na najwyższym poziomie, musi zatrudniać odpowiednich specjalistów. W tym artykule przyjrzymy się, jakich specjalistów zazwyczaj zatrudniają biura rachunkowe oraz jakie role pełnią w obszarze rachunkowości i finansów. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Księgowy — jakie są jego obowiązki w firmie?

Opublikowano

on

prowadzenie firmy

W obecnych czasach, księgowy to znacznie więcej niż tylko liczby na papierze. To kluczowa postać w funkcjonowaniu każdej firmy, dbająca o jej finanse i rachunkowość. Księgowy to profesjonalista, który ma na swoich barkach liczne obowiązki, mające istotny wpływ na stabilność i rozwój przedsiębiorstwa. (więcej…)

Czytaj Dalej

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.