Connect with us

Firma

Wszystko, co niezbędne dla Twojego gabinetu znajdziesz na DentalTree

Opublikowano

on

Dentaltree jest to firma specjalizująca się w sprzedaży materiałów stomatologicznych. Zaopatruje wiele gabinetów stomatologicznych, głównie w kraju, ale także prowadzi eksport towarów za granicę.

Współpracuje z wiodącymi producentami materiałów, które są niezbędne w pracy stomatologa, toteż poprzez porozumienia dentaltree zawarte z wieloma podmiotami sklep ułatwia stomatologom zakup potrzebnych przyborów stomatologicznych. Dentaltree.pl, w trosce o drogocenny czas stomatologów codziennie pragnie udoskonalać swoją ofertę nawiązując współpracę z kolejnymi producentami, a przy czym spełniając wymagania każdego stomatologa. W ofercie dentaltree.pl znajdują się materiały wypełniające, wiertła i akcesoria do polerowania, cementy i podkłady, masy wyciskowe, elementy higieniczne i akcesoria.

Bogata oferta sklepu

W sklepie możliwy jest także zakup materiałów protetycznych, takie jak woski, gipsy czy akcesoria. Nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem, aby dokonać zakupu materiałów stomatologicznych czy protetycznych za pośrednictwem internetu. Nie trzeba również zakupionego towaru samodzielnie odbierać, bo dentaltree.pl umożliwia wysyłkę swoich produktów za kwotę zaledwie 10 złotych, a w przypadku dokonania zakupu na łączną kwotę minimum 200 złotych, przesyłka jest wysyłana do klienta za darmo.

Przy wyborze odbioru osobistego nie jest koniecznością przedpłata na konto, wystarczy dokonanie płatności przy odbiorze. Realizacja zamówienia jest możliwa drogą telefoniczną lub mailową, a także za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej dentaltree.pl. Przy dokonaniu zamówienia do godziny 13-stej w dniu roboczym, następuje realizacja zamówienia jeszcze tego samego dnia. Toteż kurier DPD dostarczy zamówione materiały stomatologiczne już następnego dnia od złożenia zamówienia. W sklepie internetowym dentaltree.pl można zakupić materiały stomatologiczne i protetyczne także w obniżonych cenach, wystarczy jedynie obserwować gazetki promocyjne zamieszczane na stronie internetowej dentaltree.pl. Wygoda i szybka dostawa profesjonalnego sprzętu w przystępnej cenie to cechy charakterystyczne dla sklepu dentaltree.pl.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Firma

Jak uzyskać środki na założenie firmy?

Opublikowano

on

finansowanie

Wielu z nas marzy o założeniu własnej firmy. Niestety, rzeczywistość bywa w tej kwestii bardzo brutalna, gdyż nawet najlepszy pomysł na biznes, aby mógł zostać zrealizowany, musi zostać poparty odpowiednim wsparciem finansowym. Dlatego też, jeżeli chcemy zaistnieć na naszym rodzimym rynku, musimy dysponować odpowiednim zapleczem finansowym, co w obecnych czasach nie jest proste. Niektóre osoby na otwarcie własnej działalności gospodarczej odkładają wszystkie zarobione pieniądze, inne starają się uzyskać wsparcie finansowe w bankach lub u pożyczkodawców. Sprawdź, jak uzyskać pożyczkę na założenie swojej firmy.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Kapsułkowanie leków i suplementów diety – na czym polega?

Opublikowano

on

produkcja lekow

Kapsułkowanie leków czy suplementów to metoda często stosowana w farmaceutyce i w przemyśle spożywczym, która pozwala indywidualnie dobrać ilość substancji czynnych do potrzeb pacjenta. Substancje zawarte we wnętrzu takiej kapsułki nie tracą swoich właściwości oraz są odporne na działanie czynników zewnętrznych dzięki hermetyczności. Dlatego cieszą się niezwykłą popularnością wśród klientów, którzy coraz częściej sięgają po nie zamiast tradycyjnych tabletek? Na te i inne pytania odpowiadamy w poniższym artykule. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Kompleksowa obsługa spółek w wirtualnym biurze

Opublikowano

on

wirtualne biuro

Czy wiesz, że decydując się na wirtualny adres w Warszawie pod siedzibę firmy, możesz skorzystać także z dodatkowych usług usprawniających działanie Twojego biznesu? Jedną z nich jest kompleksowa obsługa spółek. Na czym to dokładnie polega?

(więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.