Connect with us

Firma

Wszystko, co niezbędne dla Twojego gabinetu znajdziesz na DentalTree

Opublikowano

on

Dentaltree jest to firma specjalizująca się w sprzedaży materiałów stomatologicznych. Zaopatruje wiele gabinetów stomatologicznych, głównie w kraju, ale także prowadzi eksport towarów za granicę.

Współpracuje z wiodącymi producentami materiałów, które są niezbędne w pracy stomatologa, toteż poprzez porozumienia dentaltree zawarte z wieloma podmiotami sklep ułatwia stomatologom zakup potrzebnych przyborów stomatologicznych. Dentaltree.pl, w trosce o drogocenny czas stomatologów codziennie pragnie udoskonalać swoją ofertę nawiązując współpracę z kolejnymi producentami, a przy czym spełniając wymagania każdego stomatologa. W ofercie dentaltree.pl znajdują się materiały wypełniające, wiertła i akcesoria do polerowania, cementy i podkłady, masy wyciskowe, elementy higieniczne i akcesoria.

Bogata oferta sklepu

W sklepie możliwy jest także zakup materiałów protetycznych, takie jak woski, gipsy czy akcesoria. Nie trzeba być zalogowanym użytkownikiem, aby dokonać zakupu materiałów stomatologicznych czy protetycznych za pośrednictwem internetu. Nie trzeba również zakupionego towaru samodzielnie odbierać, bo dentaltree.pl umożliwia wysyłkę swoich produktów za kwotę zaledwie 10 złotych, a w przypadku dokonania zakupu na łączną kwotę minimum 200 złotych, przesyłka jest wysyłana do klienta za darmo.

Przy wyborze odbioru osobistego nie jest koniecznością przedpłata na konto, wystarczy dokonanie płatności przy odbiorze. Realizacja zamówienia jest możliwa drogą telefoniczną lub mailową, a także za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej dentaltree.pl. Przy dokonaniu zamówienia do godziny 13-stej w dniu roboczym, następuje realizacja zamówienia jeszcze tego samego dnia. Toteż kurier DPD dostarczy zamówione materiały stomatologiczne już następnego dnia od złożenia zamówienia. W sklepie internetowym dentaltree.pl można zakupić materiały stomatologiczne i protetyczne także w obniżonych cenach, wystarczy jedynie obserwować gazetki promocyjne zamieszczane na stronie internetowej dentaltree.pl. Wygoda i szybka dostawa profesjonalnego sprzętu w przystępnej cenie to cechy charakterystyczne dla sklepu dentaltree.pl.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Firma

Faktoring a biała lista podatników VAT

Opublikowano

on

W 2019 roku została wprowadzona biała lista podatników VAT. Jej celem jest ułatwienie weryfikacji kontrahentów pod względem aktualności ich danych. Jednak przedsiębiorstwa, które chciałaby korzystać z faktoringu, często mają w związku z nią wiele wątpliwości. Czym dokładnie jest biała lista podatników VAT i jak wpływa na faktoring? Podpowiadamy.

Czym jest biała lista podatków VAT?

Biała lista podatników VAT została wprowadzona 1 września 2019 roku. Jest to wykaz, który dostępny jest na stronie internetowej Ministerstwa Finansów, a także CIDG. Jej celem jest uszczelnienie systemu podatkowego VAT, a także zlikwidowanie oszustw podatkowych. Każda firma przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności zobowiązana jest do sprawdzenia, czy jej kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT.

Na liście tej można znaleźć numer rachunku firmowego podatnika, a także inne dane dotyczące przedsiębiorstwa, takie jak nazwa firmy, NIP, REGON, KRS, adres siedziby, dane wspólników i osób wchodzących w skład zarządu spółki, daty rejestracji, wykreślenia i przywrócenia do rejestru i wiele innych. Zgodnie z ustawą przedsiębiorstwo jest zobowiązane do uiszczenia płatności wyłącznie na rachunek kontrahenta, który widnieje w tym rejestrze.

Faktoring a biała lista

Faktoring a biała lista – wiele osób zadaje sobie pytanie, co trzeba w tej kwestii wiedzieć. W przypadku faktoringu jawnego i odwrotnego biała lista podatników VAT nie wpłynęła w znaczący sposób na realizację tej usługi. Jednak przedsiębiorcy zobowiązani są do weryfikacji rachunków, na które przelewają środki. W przypadku stałej współpracy z danym kontrahentem nie można umieścić jego numeru w systemie księgowym, tylko przed każdym dokonaniem płatności, należy go ponownie zweryfikować.

W przypadku faktoringu jawnego firma przelewa środki finansowe na rachunek kontrahenta, który widnieje na białej liście podatników. Klient przedsiębiorstwa faktoringowego nie musi jednak sprawdzać jego numeru, ponieważ dokonuje on zapłaty na rachunek firmy faktoringowej i to ona musi zweryfikować na białej liście numer, na który zostaną przelane środki.

Istotne zmiany zaszły natomiast w przypadku faktoringu cichego. Jego istota polega na tym, że płatnik nie jest informowany o tym, że płatności są objęte faktoringiem. Po wprowadzeniu białej listy udzielenie faktoringu niejawnego na podstawie rachunku cesyjnego nie jest już możliwe. Z tego powodu funkcjonuje ono na innych zasadach. Między firmą faktoringową, a faktorantem zachodzą więc ustalenia zgodnie z którymi zobowiązuje się on do spłaty zobowiązania na numer rachunku faktora, zaraz po otrzymaniu płatności od swojego kontrahenta.

Czytaj Dalej

Firma

Nadanie paczki: e-commerce i usługi indywidualne

Opublikowano

on

przesylki

przesylkiBranża e-commerce w ostatnich latach rozwija się bardzo szybko. Ogromny wpływ miała na to pandemia koronawirusa, która sprawiła, że konsumenci zaczęli zamawiać coraz więcej rzeczy online. Wśród aspektów, na które klienci zwracają uwagę, wybierając sklep internetowy, są m.in. oferowane metody dostawy. Dla konsumenta ważne jest, by paczka dotarła do niego przede szybko, a jej wysyłka nie kosztowała zbyt wiele. W artykule wyjaśniamy, jak zorganizować wysyłkę w sklepie internetowym. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Handel elektroniczny – jak zacząć?

Opublikowano

on

zamowienia

Dostępność globalnej sieci ułatwia i pozwala na działanie przedsiębiorstw różnej wielkości, wprowadzając ich działalność na zupełnie nowy poziom pracy z klientem. Handel elektroniczny stał się w pełni konkurencyjny dla sprzedaży stacjonarnej zarówno z perspektywy klienta, jak i przedsiębiorcy. Rozpoczęcie sprzedaży internetowej to całkiem prosty proces, który może okazać się problematyczny dopiero jakiś czas od startu, kiedy działalność trzeba utrzymać na rynku przy stosunkowo stabilnych przychodach, ciągłym rozwoju i poszerzającej się bazie klientów. (więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.