Connect with us

Informacje

Nowa bankowość mobilna ING dla firm

Opublikowano

on

bankowość mobilna ING

ING Bank Śląski udostępnił klientom korporacyjnym nową wersję aplikacji mobilnej. Cechuje ją przejrzystość, uniwersalność oraz możliwość personalizacji. Wprowadzona zmiana stanowi ważny etap budowy nowego, nowoczesnego systemu bankowości internetowej dla firm – ING Business.

Osobiste przyzwyczajenia i nawyki konsumentów przenoszą się również na sposób, w jaki działają w firmie. Wprowadzając nową aplikację mobilną, chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów i wyznaczać nowe trendy na rynku. Postanowiliśmy przebudować dotychczasową bankowość internetową ING BusinessOnLine tak, aby razem z aplikacją mobilną ING BusinessMobile stanowiły jeden nowoczesny system – ING Business, który będzie bardziej dopasowany do zmieniających się potrzeb i zachowań użytkowników oraz urządzeń, z których korzystają klienci dzięki zastosowaniu technologii RWD. Nowa aplikacja mobilna jest pierwszym krokiem w tym kierunku. – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za segment korporacji.

ING udostępnia nową wersję aplikacji mobilnej, wprowadzając wiele usprawnień użytecznościowych dla klientów. Logowanie do aplikacji jest szybsze i prostsze, a nowy ekran Pulpitu umożliwia szybki podgląd sald na rachunkach i podpisywanie zleceń – najczęściej wykonywanych operacji w aplikacji mobilnej. Nowe menu może być spersonalizowane według potrzeb użytkownika, umożliwiając szybkie przejście do najczęściej wykonywanych operacji i transakcji. Dodatkowo zmieniono całą grafikę w aplikacji zgodnie z obecnymi trendami w zakresie user experience i dopasowano ją do rozdzielności iPhone 6 i 6plus. Nowa aplikacja to wygodne, przejrzyste i intuicyjne narzędzie, wyróżniające się prostą nawigacją, duża funkcjonalnością i możliwością personalizacji. Aby skorzystać z nowej wersji ING Business nie jest potrzebna ponowna aktywacja. Aplikacja jest dostępna w sklepach BlackBerry World, Google Play oraz Apple AppStore.

Przypomnijmy, że ING Bank Śląski jako pierwszy bank na polskim rynku wprowadził w 2013 roku aplikację mobilną dla firm, ING BusinessMobile. Aplikacja wprowadziła innowacyjną możliwość wieloosobowej autoryzacji, co pozwoliło przedsiębiorcom na zarządzanie i kontrolowanie finansów firmy niezależnie od miejsca, w którym się znajdują – szybko i bezpiecznie, w dowolnym miejscu na świecie, bez konieczności posiadania dostępu do komputera

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Informacje

Kredyt we franku szwajcarskim

Opublikowano

on

Kredyt we franku szwajcarskim w Polsce to kredyt walutowy. Kredyt walutowy to kredyt który udzielane jest w innej walucie niż ta która obowiązuje w danym kraju. W Polsce kredyt walutowy udzielane jest jeszcze w walucie dolara amerykańskiego, funta brytyjskiego oraz euro. 

(więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Jak działa leasing pracowniczy?

Opublikowano

on

leasing pracowniczy

Leasing pracowniczy, nazywany również leasingiem personalnym, to model zatrudnienia, który staje się coraz popularniejszy wśród przedsiębiorców. Polega on na tym, że pracownik jest formalnie zatrudniony przez firmę leasingową, która następnie “wynajmuje” go innemu pracodawcy. Taki model zatrudnienia pozwala na szybkie i elastyczne dostosowanie liczby pracowników do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, przy jednoczesnym ograniczeniu formalności związanych z procesem zatrudnienia. (więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Czym powinna wyróżniać się dobra agencja pracy tymczasowej?

Opublikowano

on

informacje o agencji pracy tymcasowej

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku, agencje pracy tymczasowej stanowią istotne ogniwo dla firm, poszukujących wysoko wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jednak nie wszystkie agencje są takie same, a wybór odpowiedniej może stanowić kluczowy czynnik wpływający na sukces kadrowy przedsiębiorstwa. W tym artykule przyjrzymy się tym cechom, które wyróżniają dobrą agencję pracy tymczasowej oraz jakie korzyści może przynieść dla zarówno pracodawców, jak i pracowników współpraca z taką firmom. (więcej…)

Czytaj Dalej

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.