Connect with us

Informacje

Nowa bankowość mobilna ING dla firm

Opublikowano

on

bankowość mobilna ING

ING Bank Śląski udostępnił klientom korporacyjnym nową wersję aplikacji mobilnej. Cechuje ją przejrzystość, uniwersalność oraz możliwość personalizacji. Wprowadzona zmiana stanowi ważny etap budowy nowego, nowoczesnego systemu bankowości internetowej dla firm – ING Business.

Osobiste przyzwyczajenia i nawyki konsumentów przenoszą się również na sposób, w jaki działają w firmie. Wprowadzając nową aplikację mobilną, chcemy spełniać oczekiwania naszych klientów i wyznaczać nowe trendy na rynku. Postanowiliśmy przebudować dotychczasową bankowość internetową ING BusinessOnLine tak, aby razem z aplikacją mobilną ING BusinessMobile stanowiły jeden nowoczesny system – ING Business, który będzie bardziej dopasowany do zmieniających się potrzeb i zachowań użytkowników oraz urządzeń, z których korzystają klienci dzięki zastosowaniu technologii RWD. Nowa aplikacja mobilna jest pierwszym krokiem w tym kierunku. – powiedział Michał Bolesławski, wiceprezes zarządu ING Banku Śląskiego odpowiedzialny za segment korporacji.

ING udostępnia nową wersję aplikacji mobilnej, wprowadzając wiele usprawnień użytecznościowych dla klientów. Logowanie do aplikacji jest szybsze i prostsze, a nowy ekran Pulpitu umożliwia szybki podgląd sald na rachunkach i podpisywanie zleceń – najczęściej wykonywanych operacji w aplikacji mobilnej. Nowe menu może być spersonalizowane według potrzeb użytkownika, umożliwiając szybkie przejście do najczęściej wykonywanych operacji i transakcji. Dodatkowo zmieniono całą grafikę w aplikacji zgodnie z obecnymi trendami w zakresie user experience i dopasowano ją do rozdzielności iPhone 6 i 6plus. Nowa aplikacja to wygodne, przejrzyste i intuicyjne narzędzie, wyróżniające się prostą nawigacją, duża funkcjonalnością i możliwością personalizacji. Aby skorzystać z nowej wersji ING Business nie jest potrzebna ponowna aktywacja. Aplikacja jest dostępna w sklepach BlackBerry World, Google Play oraz Apple AppStore.

Przypomnijmy, że ING Bank Śląski jako pierwszy bank na polskim rynku wprowadził w 2013 roku aplikację mobilną dla firm, ING BusinessMobile. Aplikacja wprowadziła innowacyjną możliwość wieloosobowej autoryzacji, co pozwoliło przedsiębiorcom na zarządzanie i kontrolowanie finansów firmy niezależnie od miejsca, w którym się znajdują – szybko i bezpiecznie, w dowolnym miejscu na świecie, bez konieczności posiadania dostępu do komputera

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Informacje

Co to są etykiety peel off?

Opublikowano

on

Niemal każdy produkt dostępny na rynku posiada etykietę. Jest to bowiem wymóg uregulowany przepisami prawa, warunkujący możliwość sprzedaży danego towaru. Niektóre produkty- jak na przykład artykuły spożywcze, leki, kosmetyki, chemikalia- poddane są szczególnym restrykcjom w tym zakresie i muszą być opisane w bardzo szczegółowy sposób. By móc zamieścić obszerne informacje na stosunkowo niewielkiej przestrzeni, najczęściej korzysta się z etykiet wielowarstwowych typu peel off. Jest to obecnie jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań. Sprawdźmy więc, czym są i czym się charakteryzują.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Repolonizacja banków nabiera tempa

Opublikowano

on

W polskim sektorze bankowym kapitał zagraniczny ma ok. 60 proc. udziału, w krajach zachodnich to ok. 25 proc. Wiele wskazuje na to, że i w Polsce proporcje będą się zmieniać. Wiele zachodnich banków zmaga się z problemami i wręcz rozważa sprzedaż swoich aktywów w Polsce. To sprawia, że otwiera się okno konsolidacyjne dla rodzimych instytucji, które są w dobrej kondycji, dysponują kapitałem na przejęcia i mają wsparcie rządu, dla którego repolonizacja banków to jeden z elementów realizacji strategii zrównoważonego rozwoju i budowy polskiego kapitału.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Informacje

Dyrektywy Nowego Podejścia dotyczące maszyn

Opublikowano

on

Dyrektywy Nowego Podejścia to przepisy wprowadzane w krajach Unii Europejskiej, które ujednolicają wytyczne dotyczące różnych produktów sprzedawanych na rynkach wspólnoty. Te dokumenty opisują zasadnicze wymagania związane z bezpieczeństwem, zdrowiem, ochroną konsumenta i ochroną środowiska. (więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.