Connect with us

Osoba Prywatna

Pożyczki społecznościowe biją rekordy popularności

Opublikowano

on

Pożyczki społecznościowe

O tym że w banku wcale nie jest łatwo uzyskać kredyt, z pewnością przekonało się bardo wiele osób. Banki sprawdzają bowiem naszą zdolność kredytową, naszą historię w Biurze Informacji Kredytowej itp. Wszystko to po to, by do minimum ograniczyć ryzyko kredytowe i by mieć jak największą pewność, że pożyczone środki szybko wrócą do banku. Co więc mają robić osoby, którym bank odmówił kredytu czy pożyczki? Czy oznacza to, że nie będą oni mogli zasilić swojego budżetu dodatkową gotówką? Oczywiście że nie. Istnieje jeszcze kilka sposobów na to, by pożyczyć pieniądze a ostatnimi czasy największą furorę w tym temacie robią pożyczki społecznościowe (więcej informacji na temat pożyczek społecznościowych).

O co chodzi z tymi pożyczkami? Najłatwiej jest chyba powiedzieć, że są to pożyczki udzielane przez osoby prywatne czyli przez tzw Inwestorów. Posiadają oni do swojej dyspozycji wolne środki finansowe, które chcą zainwestować i osiągnąć dzięki temu określony dochód. Cała transakcja związana z pożyczką, odbywa się za pomocą specjalnych serwisów internetowych, na których Inwestorzy mogą szukać tych, którzy chcą pożyczyć pieniądze.

Gdy potrzebujemy dodatkowych środków pieniężnych i chcemy skorzystać z pożyczki społecznościowej, przede wszystkim musimy zarejestrować się na portalu, który takowe pożyczki oferuje. Podajemy a później weryfikujemy jak najwięcej danych o sobie. Mowa tu o danych osobowych, adresie, miejscu pracy, koncie bankowym, historii w BIK itp. Im więcej tych danych podamy i zweryfikujemy, tym mamy większe szanse na znalezienie Inwestorów, którzy będą chcieli nam pieniądze pożyczyć. Gdy jesteśmy już po weryfikacji danych, możemy wystawić naszą propozycję (aukcję), w której uwzględniamy jaką kwotę chcielibyśmy pożyczyć, na jak długo i jakie oprocentowanie jesteśmy skłonni zapłacić. Jeżeli nasza oferta spodoba się innym, pieniądze szybko pojawią się na naszym koncie w banku.

Pożyczki społecznościowe do dobra opcja zarówno dla pożyczkobiorców jak i pożyczkodawców. Ci pierwsi mogą szybko pożyczyć pieniądze, a ci drudzy, uzyskać większe zyski niż np. na tradycyjnych lokatach bankowych. I właśnie dlatego pożyczki społecznościowe biją rekordy popularności i każdego roku coraz więcej ludzi z nich korzysta.

O pożyczkach społecznościowych oraz pozabankowych przeczytasz na stronie www.soskredyt.pl

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Osoba Prywatna

Jak bezpiecznie korzystać z bankowości?

Opublikowano

on

Jak bezpiecznie korzystać z bankowości?

Wyobraź sobie, że pewnego dnia wchodzisz na swoje konto bankowe i… nie znajdujesz na nim nawet złotówki. Albo próbujesz zapłacić kartą i nie możesz zrealizować tej operacji z powodu braku środków. Jeśli nie jest to błąd bankowy (a takie również się zdarzają) to możliwe, że właśnie padłeś ofiarą cyberataku. Jak się przed nim ustrzec i jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej? Tego dowiesz się z poniższego artykułu!

(więcej…)

Czytaj Dalej

Osoba Prywatna

Towarzystwo pożyczek wzajemnych – co to takiego?

Opublikowano

on

Towarzystwo pożyczek wzajemnych

Najprościej mówiąc jest to platforma finansowa umożliwiająca udzielenie pożyczki społecznościowej pomiędzy osobami fizycznymi przy wsparciu pracowników, pracujących w terenie. Pożyczki udzielane są na okres 30 dni z możliwością wielokrotnego ich przedłużenia o kolejne 30 dni. Nie ma ograniczeń w ilości kolejnych odnowień.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Osoba Prywatna

Ponad 80% z nas pracuje po godzinach

Opublikowano

on

Ponad 80% z nas pracuje po godzinach

Osoby zatrudnione na pełen etat obowiązuje 40-godzinny tydzień pracy. Tyle w teorii, bo praktyka bywa różna. Okazuje się, że ponad 80% Polaków pracuje w godzinach nadliczbowych. Blisko 20% z tych osób deklaruje, że zdarza się to często, a w przypadku co dziesiątej osoby – regularnie. Jak wynika z badania przeprowadzonego przez PAYBACK, ponad 60% Polaków zajmuje się służbowymi sprawami w prywatnym czasie, a nieco ponad 40% nawet podczas urlopu.

(więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.