Connect with us

Porady

W jaki sposób dobrać najlepszą poduszkę?

Opublikowano

on

Na pewno każdy z nas nieraz skarżył się na drażniące bóle po źle przespanej nocy. Wpływają one negatywnie nie tylko na koncentrację, ale również są odpowiedzialne za złe samopoczucie. Zazwyczaj rozwiązaniem stają się środki przeciwbólowe. Niestety okazuje się, że ich zażywanie nie przynosi pożądanych efektów, a notoryczne przyjmowanie preparatów sprawia, że organizm jest coraz mniej odporny na najmniejszy nawet ból. Zamiast szukać sposobu na zwalczenie dolegliwości, należy odnaleźć przyczynę ich występowania. W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się podłożu, na którym śpimy.

Na co zwrócić uwagę wybierając poduszkę

Rynek artykułów przeznaczonych do spania stale się rozwija i obecnie producenci oferują coraz więcej ciekawych rozwiązań. Dzisiaj nawet zakup poduszki okazuje się dość trudnym zadaniem. Szeroki wachlarz dostępnego w sklepach asortymentu sprawia, że kupujący przez długi czas wahają się przed podjęciem właściwej decyzji. Klient musi zwracać uwagę na wiele istotnych czynników i nie chodzi tu jedynie o kolor poszewki. Warto zauważyć, że tradycyjne poduszki mają negatywny wpływ na naszą postawę. Są one zbyt miękkie, reagują nawet na najmniejszy ucisk. Negatywnego oddziaływania można uniknąć, wybierając produkt stworzony z nowoczesnego, praktycznego materiału.

Funkcjonalne rozwiązania

Już wiele lat temu opracowano technologię, która pozwala uzyskać materace czy poduszki doskonale dopasowujące się do kształtu ciała. Genezą ich produkcji była chęć zapewnienia astronautom jak najlepszych warunków podczas lotu. Aplikacja materiału TEMPUR na oparciach foteli stanowiła świetną amortyzację dla pasażerów w fazie startu. Podczas gdy statek poruszał się z dużą prędkością, obecni na pokładzie napierali na oparcia foteli z ogromną siłą. Unikatowy materiał stał się gwarantem bezpieczeństwa i komfortu. Z tej przyczyny producenci postanowili opatentować wynalazek i sprawić, by stał się dostępny również dla innych konsumentów. Materiał w niedługim czasie zaczął wzbudzać duże zainteresowanie i obecnie jest popularny już w 80 krajach świata.

Istotne korzyści

Poduszka wykonana z materiału TEMPUR to produkt najczęściej rekomendowany przez terapeutów. Jej forma jest bowiem idealnie dostosowana do kształtu ciała. Dopasowuje się do linii, jaką tworzy głowa, szyja oraz ramiona. Sprawia to, że kręgosłup posiada właściwe podparcie podczas snu. Jest to zasadnicza kwestia, zwłaszcza dla osób, które preferują leżenie na boku. Wysokiej jakości pokrowiec nadaje się nawet do prania w temperaturze 60°C. Poduszka TEMPUR w pozytywny sposób wpływa na zdrowie użytkownika, a dowodem na zastosowanie w niej wysokiej jakości materiałów jest waga przewyższająca ciężar tradycyjnej poduszki.

Odpowiedni model poduszki

Istotne jest, aby we właściwy sposób dobrać model poduszki. Jej wielkość i kształt muszą być dopasowane nie tylko do naszych gabarytów, ale również do ewentualnych wad postawy. Na przykład osoby skarżące się na problemy z kręgosłupem powinny raczej unikać poduszek o owalnym kształcie. Trwająca obecnie wyprzedaż TEMPUR umożliwia zakup indywidualnie dobranej poduszki w atrakcyjnej cenie.

Inwestycja w odpowiednie poduszki czy materace to słuszna decyzja. Użytkownicy bowiem już po krótkim czasie zauważają pozytywne efekty.

Czytaj Dalej
2 komentarze

2 Comments

 1. Francisshear

  12 stycznia 2017 at 18:51

  Bardzo fajna strona, znalazłam tutaj mnóstwo fajnych materiałów które poszerzyły moją wiedzę. Fajnie że są w sieci takie strony.

  Jaki rower kupić

 2. TemmyDus

  10 maja 2018 at 10:58

  .
  . .
  .
  . . .
  . . .
  . .

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Porady

Czym wyróżniają się ubrania robocze?

Opublikowano

on

ubrania robocze

Ubrania robocze są nieodłączną częścią życia w wielu zawodach. Choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się jedynie praktycznym elementem wyposażenia, to tak naprawdę pełnią wiele innych funkcji, które je wyróżniają. Dowiedz się, dlaczego ubrania robocze są czymś więcej niż tylko wygodnymi strojami ochronnymi. (więcej…)

Czytaj Dalej

Porady

Dlaczego warto postawić na wysokiej jakości usługi księgowe

Opublikowano

on

uslugi ksiegowe wysokiej jakosci

W dzisiejszym złożonym i dynamicznym środowisku biznesowym, prawidłowe zarządzanie finansami jest niezbędnym elementem sukcesu każdej organizacji. Jednym z kluczowych aspektów efektywnego zarządzania finansami jest utrzymanie rzetelnych i precyzyjnych ksiąg rachunkowych. (więcej…)

Czytaj Dalej

Porady

Jak przebiega naprawa hal namiotowych?

Opublikowano

on

hala namiotowa naprawa

Hal namiotowych używa się na różnorodnych eventach i innych imprezach, dlatego też niezwykle istotne jest, aby były w dobrym stanie technicznym i estetycznym. W trakcie użytkowania mogą one ulec zniszczeniom, a wtedy konieczna staje się ich naprawa. W tym artykule opiszemy, jak przebiega naprawa hal namiotowych oraz jakie są najczęstsze przyczyny ich uszkodzeń. (więcej…)

Czytaj Dalej

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.