Connect with us

Porady

W jaki sposób dobrać najlepszą poduszkę?

Opublikowano

on

Na pewno każdy z nas nieraz skarżył się na drażniące bóle po źle przespanej nocy. Wpływają one negatywnie nie tylko na koncentrację, ale również są odpowiedzialne za złe samopoczucie. Zazwyczaj rozwiązaniem stają się środki przeciwbólowe. Niestety okazuje się, że ich zażywanie nie przynosi pożądanych efektów, a notoryczne przyjmowanie preparatów sprawia, że organizm jest coraz mniej odporny na najmniejszy nawet ból. Zamiast szukać sposobu na zwalczenie dolegliwości, należy odnaleźć przyczynę ich występowania. W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się podłożu, na którym śpimy.

Na co zwrócić uwagę wybierając poduszkę

Rynek artykułów przeznaczonych do spania stale się rozwija i obecnie producenci oferują coraz więcej ciekawych rozwiązań. Dzisiaj nawet zakup poduszki okazuje się dość trudnym zadaniem. Szeroki wachlarz dostępnego w sklepach asortymentu sprawia, że kupujący przez długi czas wahają się przed podjęciem właściwej decyzji. Klient musi zwracać uwagę na wiele istotnych czynników i nie chodzi tu jedynie o kolor poszewki. Warto zauważyć, że tradycyjne poduszki mają negatywny wpływ na naszą postawę. Są one zbyt miękkie, reagują nawet na najmniejszy ucisk. Negatywnego oddziaływania można uniknąć, wybierając produkt stworzony z nowoczesnego, praktycznego materiału.

Funkcjonalne rozwiązania

Już wiele lat temu opracowano technologię, która pozwala uzyskać materace czy poduszki doskonale dopasowujące się do kształtu ciała. Genezą ich produkcji była chęć zapewnienia astronautom jak najlepszych warunków podczas lotu. Aplikacja materiału TEMPUR na oparciach foteli stanowiła świetną amortyzację dla pasażerów w fazie startu. Podczas gdy statek poruszał się z dużą prędkością, obecni na pokładzie napierali na oparcia foteli z ogromną siłą. Unikatowy materiał stał się gwarantem bezpieczeństwa i komfortu. Z tej przyczyny producenci postanowili opatentować wynalazek i sprawić, by stał się dostępny również dla innych konsumentów. Materiał w niedługim czasie zaczął wzbudzać duże zainteresowanie i obecnie jest popularny już w 80 krajach świata.

Istotne korzyści

Poduszka wykonana z materiału TEMPUR to produkt najczęściej rekomendowany przez terapeutów. Jej forma jest bowiem idealnie dostosowana do kształtu ciała. Dopasowuje się do linii, jaką tworzy głowa, szyja oraz ramiona. Sprawia to, że kręgosłup posiada właściwe podparcie podczas snu. Jest to zasadnicza kwestia, zwłaszcza dla osób, które preferują leżenie na boku. Wysokiej jakości pokrowiec nadaje się nawet do prania w temperaturze 60°C. Poduszka TEMPUR w pozytywny sposób wpływa na zdrowie użytkownika, a dowodem na zastosowanie w niej wysokiej jakości materiałów jest waga przewyższająca ciężar tradycyjnej poduszki.

Odpowiedni model poduszki

Istotne jest, aby we właściwy sposób dobrać model poduszki. Jej wielkość i kształt muszą być dopasowane nie tylko do naszych gabarytów, ale również do ewentualnych wad postawy. Na przykład osoby skarżące się na problemy z kręgosłupem powinny raczej unikać poduszek o owalnym kształcie. Trwająca obecnie wyprzedaż TEMPUR umożliwia zakup indywidualnie dobranej poduszki w atrakcyjnej cenie.

Inwestycja w odpowiednie poduszki czy materace to słuszna decyzja. Użytkownicy bowiem już po krótkim czasie zauważają pozytywne efekty.

Czytaj Dalej
2 komentarze

2 Comments

 1. Francisshear

  12 stycznia 2017 at 18:51

  Bardzo fajna strona, znalazłam tutaj mnóstwo fajnych materiałów które poszerzyły moją wiedzę. Fajnie że są w sieci takie strony.

  Jaki rower kupić

 2. TemmyDus

  10 maja 2018 at 10:58

  .
  . .
  .
  . . .
  . . .
  . .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Porady

Paczkomaty Allegro – jakie warunki spełniać, by oferować je klientom?

Opublikowano

on

Sprzedawcy oferujący swoje produkty na popularnym portalu sprzedażowym Allegro, mogą przekazywać klientom swój towar nie tylko wykorzystując tradycyjne usługi kurierskie związane z dostawą produktów wprost do domu, ale również poprzez paczkomaty Allegro. Usługa ta jest coraz bardziej popularna, jednak niewielu Allegrowiczów zdaje sobie sprawę z tego, jakie warunki trzeba spełnić, aby nadać paczkę.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Porady

Jak rozmawiać o pieniądzach z pracodawcą?

Opublikowano

on

Jak rozmawiać o pieniądzach z pracodawcą?

Wysokość wynagrodzenia to jedna z kluczowych kwestii w procesie rekrutacji. Równie problematyczne dla większości jest negocjowanie warunków wynagrodzenia i premii lub podwyżki. Wraz z ekspertami z Mikrorata.pl podpowiadamy jak rozmawiać z pracodawcą o pieniądzach.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Porady

5 pytań, które warto zadać przed wyborem ekspresu do kawy do biura

Opublikowano

on

Coraz więcej pracodawców decyduje się na instalację ekspresu do kawy w firmie, ponieważ dzięki temu mogą oni zapewnić lepszy komfort pracy osobom zatrudnionym, ale również zadbać o klientów uczestniczących w spotkaniach biznesowych. Zanim jednak pracodawca podejmie decyzję o wyborze ekspresu, powinien zwrócić uwagę na kilka aspektów. Sprawdź, co warto wiedzieć, aby jak najlepiej wybrać ekspres do kawy do biura.

(więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.