Connect with us

Firma

Kiedy skorzystać z faktoringu?

Opublikowano

on

faktoring

Niespodziewane wydatki, zawieszone płatność, niezrealizowane zobowiązania? Zastój finansowy i pustki nie pozwalające nam załatać dziury w budżecie to koszmar wielu przedsiębiorców. Kroplą przelewającą te czarę goryczy są niezrealizowane faktury, na których spłatę czekamy często tygodniami. Co robić w takich przypadkach? Rozwiązań jest wiele, lecz niewiele z nich daje nam tyle co faktoring – usługa finansowania faktur.

Uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Rozglądając się za odpowiednim faktoringiem możemy natknąć się na różne wymagania dotyczące między innymi obrotu czy czasu prowadzenia działalności gospodarczej. Są jednak firmy kierujące swoją ofertę indywidualnie dla każdego klienta- taką firmą jest Finiata, europejski lider mikrofaktoringu. Ponad 7000 tysięcy firm, które skorzystały z oferty mikrofaktoringu Finiaty sprawiło, że dziś Finiata otwiera swoje podboje na kolejne europejskie kraje w tym Holandię, Słowację, Czechy czy Ukrainę. Przejrzyste warunki, profesjonalna pomoc oraz zaawansowany system analityczny sprawia, że zdecydowana większość osób (ok. 70%), które raz skorzystały z usług Finiaty, wraca jako stały klient. Mikrofaktoring w ofercie Finiaty to sposób na osiągnięcie płynności finansowej zarówno dla mikro- firm jak i freelancerów, których z roku na rok jest coraz więcej, również na Polskim rynku pracy.

Droga do płynności finansowej

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety mikrofaktoringu, szczególnie tego oferowanego przez Finiatę, możemy jasno stwierdzić, że jest to rozwiązanie proste a zarazem skuteczne, pozwalające przedsiębiorstwom na upłynnienie finansów i pełną kontrolę budżetu. Pewność jaką daje przypływ gotówki zaraz po dodaniu faktury do systemu nie musi być luksusem, wystarczy zdecydować się na racjonalną ofertę finansowania faktur. Przy tylu zaletach mikrofaktoringu, zaciąganie pożyczek i brnięcie w chwilówki przestają być jakąkolwiek opcją, ratując zarówno nas jak i naszą firmę przed problemami finansowymi i zadłużeniem.

Finiata-jak-to-działa-infografika

Źródło: Artykuł partnerski

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Firma

Jakie są kluczowe kryteria przy wyborze lokalu do prowadzenia działalności?

Opublikowano

on

szukanie lokalu pod dzialalnosc

W prowadzeniu działalności gospodarczej jednym z kluczowych elementów sukcesu jest odpowiedni wybór lokalizacji. Wybór odpowiedniego lokalu to decyzja, która może znacząco wpłynąć na rozwój firmy. Istnieje wiele czynników, które warto wziąć pod uwagę, aby zmaksymalizować szanse na osiągnięcie sukcesu w biznesie. W poniższym artykule przyjrzymy się kluczowym kryteriom, które warto rozważyć przy wyborze lokalu do prowadzenia działalności. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Jakich specjalistów zatrudnia biuro rachunkowe?

Opublikowano

on

zatrudnienie przez biuro rachunkowe

Biura rachunkowe są kluczowymi instytucjami w świecie biznesu, zapewniającymi kompleksową obsługę finansową dla różnych rodzajów firm. Współpracując z biurem rachunkowym, przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na rozwoju swojej działalności, mając pewność, że aspekty finansowe są w najlepszych rękach. Jednak, aby biuro rachunkowe mogło świadczyć usługi na najwyższym poziomie, musi zatrudniać odpowiednich specjalistów. W tym artykule przyjrzymy się, jakich specjalistów zazwyczaj zatrudniają biura rachunkowe oraz jakie role pełnią w obszarze rachunkowości i finansów. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Księgowy — jakie są jego obowiązki w firmie?

Opublikowano

on

prowadzenie firmy

W obecnych czasach, księgowy to znacznie więcej niż tylko liczby na papierze. To kluczowa postać w funkcjonowaniu każdej firmy, dbająca o jej finanse i rachunkowość. Księgowy to profesjonalista, który ma na swoich barkach liczne obowiązki, mające istotny wpływ na stabilność i rozwój przedsiębiorstwa. (więcej…)

Czytaj Dalej

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.