Connect with us

Firma

Kiedy skorzystać z faktoringu?

Opublikowano

on

faktoring

Niespodziewane wydatki, zawieszone płatność, niezrealizowane zobowiązania? Zastój finansowy i pustki nie pozwalające nam załatać dziury w budżecie to koszmar wielu przedsiębiorców. Kroplą przelewającą te czarę goryczy są niezrealizowane faktury, na których spłatę czekamy często tygodniami. Co robić w takich przypadkach? Rozwiązań jest wiele, lecz niewiele z nich daje nam tyle co faktoring – usługa finansowania faktur.

Uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Rozglądając się za odpowiednim faktoringiem możemy natknąć się na różne wymagania dotyczące między innymi obrotu czy czasu prowadzenia działalności gospodarczej. Są jednak firmy kierujące swoją ofertę indywidualnie dla każdego klienta- taką firmą jest Finiata, europejski lider mikrofaktoringu. Ponad 7000 tysięcy firm, które skorzystały z oferty mikrofaktoringu Finiaty sprawiło, że dziś Finiata otwiera swoje podboje na kolejne europejskie kraje w tym Holandię, Słowację, Czechy czy Ukrainę. Przejrzyste warunki, profesjonalna pomoc oraz zaawansowany system analityczny sprawia, że zdecydowana większość osób (ok. 70%), które raz skorzystały z usług Finiaty, wraca jako stały klient. Mikrofaktoring w ofercie Finiaty to sposób na osiągnięcie płynności finansowej zarówno dla mikro- firm jak i freelancerów, których z roku na rok jest coraz więcej, również na Polskim rynku pracy.

Droga do płynności finansowej

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety mikrofaktoringu, szczególnie tego oferowanego przez Finiatę, możemy jasno stwierdzić, że jest to rozwiązanie proste a zarazem skuteczne, pozwalające przedsiębiorstwom na upłynnienie finansów i pełną kontrolę budżetu. Pewność jaką daje przypływ gotówki zaraz po dodaniu faktury do systemu nie musi być luksusem, wystarczy zdecydować się na racjonalną ofertę finansowania faktur. Przy tylu zaletach mikrofaktoringu, zaciąganie pożyczek i brnięcie w chwilówki przestają być jakąkolwiek opcją, ratując zarówno nas jak i naszą firmę przed problemami finansowymi i zadłużeniem.

Finiata-jak-to-działa-infografika

Źródło: Artykuł partnerski

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Firma

Nadanie paczki: e-commerce i usługi indywidualne

Opublikowano

on

przesylki

przesylkiBranża e-commerce w ostatnich latach rozwija się bardzo szybko. Ogromny wpływ miała na to pandemia koronawirusa, która sprawiła, że konsumenci zaczęli zamawiać coraz więcej rzeczy online. Wśród aspektów, na które klienci zwracają uwagę, wybierając sklep internetowy, są m.in. oferowane metody dostawy. Dla konsumenta ważne jest, by paczka dotarła do niego przede szybko, a jej wysyłka nie kosztowała zbyt wiele. W artykule wyjaśniamy, jak zorganizować wysyłkę w sklepie internetowym. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Handel elektroniczny – jak zacząć?

Opublikowano

on

zamowienia

Dostępność globalnej sieci ułatwia i pozwala na działanie przedsiębiorstw różnej wielkości, wprowadzając ich działalność na zupełnie nowy poziom pracy z klientem. Handel elektroniczny stał się w pełni konkurencyjny dla sprzedaży stacjonarnej zarówno z perspektywy klienta, jak i przedsiębiorcy. Rozpoczęcie sprzedaży internetowej to całkiem prosty proces, który może okazać się problematyczny dopiero jakiś czas od startu, kiedy działalność trzeba utrzymać na rynku przy stosunkowo stabilnych przychodach, ciągłym rozwoju i poszerzającej się bazie klientów. (więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Jakie gadżety pomogą Ci zareklamować swoją działalność?

Opublikowano

on

Powerbank Glencore grawer logo na skórze

Reklama to jeden z najważniejszych obszarów naszej działalności gospodarczej. Bez pokazania światu swojej usługi lub produktu w atrakcyjny sposób, nie będziemy mieć szans na sprzedaż. Dzisiejsze technologie dają nam nieskończone możliwości, ale jednocześnie stwarzają wyzwanie. Właściwe korzystanie z reklamy jest niezwykle trudne, i często zniechęcamy się, nie widząc szybkich efektów. Każdy z nas planując wydatki musi wygospodarować właściwą ilość gotówki przeznaczoną na marketing. Co wybrać, by nasza reklama przynosiła skutek? Jakie nośniki reklamy lubią klienci, a co traktują jako niechciane czy nachalne? (więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.