Kiedy skorzystać z faktoringu?

biznes_negocjacje_02

Niespodziewane wydatki, zawieszone płatność, niezrealizowane zobowiązania? Zastój finansowy i pustki nie pozwalające nam załatać dziury w budżecie to koszmar wielu przedsiębiorców. Kroplą przelewającą te czarę goryczy są niezrealizowane faktury, na których spłatę czekamy często tygodniami. Co robić w takich przypadkach? Rozwiązań jest wiele, lecz niewiele z nich daje nam tyle co faktoring – usługa finansowania faktur.

Uniwersalne rozwiązanie dla każdego

Rozglądając się za odpowiednim faktoringiem możemy natknąć się na różne wymagania dotyczące między innymi obrotu czy czasu prowadzenia działalności gospodarczej. Są jednak firmy kierujące swoją ofertę indywidualnie dla każdego klienta- taką firmą jest Finiata, europejski lider mikrofaktoringu. Ponad 7000 tysięcy firm, które skorzystały z oferty mikrofaktoringu Finiaty sprawiło, że dziś Finiata otwiera swoje podboje na kolejne europejskie kraje w tym Holandię, Słowację, Czechy czy Ukrainę. Przejrzyste warunki, profesjonalna pomoc oraz zaawansowany system analityczny sprawia, że zdecydowana większość osób (ok. 70%), które raz skorzystały z usług Finiaty, wraca jako stały klient. Mikrofaktoring w ofercie Finiaty to sposób na osiągnięcie płynności finansowej zarówno dla mikro- firm jak i freelancerów, których z roku na rok jest coraz więcej, również na Polskim rynku pracy.

Droga do płynności finansowej

Biorąc pod uwagę wszystkie zalety mikrofaktoringu, szczególnie tego oferowanego przez Finiatę, możemy jasno stwierdzić, że jest to rozwiązanie proste a zarazem skuteczne, pozwalające przedsiębiorstwom na upłynnienie finansów i pełną kontrolę budżetu. Pewność jaką daje przypływ gotówki zaraz po dodaniu faktury do systemu nie musi być luksusem, wystarczy zdecydować się na racjonalną ofertę finansowania faktur. Przy tylu zaletach mikrofaktoringu, zaciąganie pożyczek i brnięcie w chwilówki przestają być jakąkolwiek opcją, ratując zarówno nas jak i naszą firmę przed problemami finansowymi i zadłużeniem.

Finiata-jak-to-działa-infografika

 

Źródło: Artykuł partnerski

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.