Connect with us

Polecane

Na Fixly znajdziesz specjalistów w swoim fachu

Opublikowano

on

fixly

Jako klienci zawsze chcemy, by nasze usługi wykonywali sprawdzeni w swoim fachu specjaliści. Znalezienie takich wykonawców wcale nie musi być trudne. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać.

W temacie różnego rodzaju specjalistów, usługodawców i fachowców od lat niezmiennie pokutuje przeświadczenie, że najlepsi to ci, których polecą nam znajomi. Chętnie korzystamy z rekomendacji bliskich osób, co oczywiście jest całkowicie naturalne. W końcu ufamy im i wiemy, że nie polecą nam byle kogo. Niestety, nie zawsze możemy liczyć, że akurat znają takiego specjalistę, którego my potrzebujemy w danym momencie.

Jakie są więc alternatywy?

Obecnie odchodzi się już od tradycyjnych ogłoszeń w gazetach czy na słupach. Większość osób stawia na Internet, szukając w stron firmowych w wyszukiwarce, przeglądać serwisy ogłoszeniowe czy media społecznościowe. Na to jednak trzeba poświęcić sporo czasu. Nie dość, że musimy w pierwszej kolejności znaleźć potencjalnych wykonawców, to później jeszcze wykonać od kilku do nawet kilkudziesięciu telefonów, sprawdzając dostępne terminy i zakres prac świadczonych przez specjalistę.

Nie każdy ma na to czas. Na szczęście są rozwiązania wychodzące naprzeciw osobom, którym zależy na maksymalnie szybkim znalezieniu fachowca. Czy można w związku z tym liczyć na zaoszczędzenie czasu i równocześnie znalezienie kogoś z polecenia? Aplikacja Fixly pokazuje, że tak.

Fixly to odwrócony model serwisu ogłoszeniowego, w którym to zlecający informuje o usłudze, jaką ma do zrealizowania, a zainteresowani wykonawcy sami wysyłają swoje oferty. Nie trzeba zatem przeglądać setek ogłoszeń czy dzwonić po członkach rodziny w poszukiwaniu specjalisty. Algorytm Fixly sam połączy zlecającego z odpowiednimi specjalistami.

Jak dodać zapytanie?

Wystarczy wybrać interesującą nas usługę, wskazać swoją lokalizację, odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących szczegółów zlecenia, a na koniec podać swój adres e-mail bądź numer telefonu. Zapytanie zostaje dostarczone wykonawcom, których profil działalności jest zgodny ze specyfiką zlecenia. Użytkownik otrzymuje do pięciu ofert od różnych specjalistów. Teraz może porozmawiać z każdym z nich na czacie lub telefonicznie, przejrzeć profile, a przede wszystkim sprawdzić oceny od wcześniejszych klientów. Na Fixly bowiem fachowcy są oceniani po zrealizowaniu pracy, dzięki czemu inne osoby mogą sprawdzić, czy dany specjalista ma dobre opinie. Siatka rekomendacji na Fixly jest ogromna i składa się już z tysięcy ocen, które ułatwiają wybór zlecającym.

Na Fixly można znaleźć ponad 400 różnych usług w ramach 19 kategorii, m.in: Remont, Budowa, Ogród, Motoryzacja, Zdrowie i uroda czy Usługi finansowe. Aplikacja Fixly dostępna jest na urządzenia z systemem Android, iOS oraz w przeglądarce internetowej.

Sprawdź na https://fixly.pl/.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Polecane

Najpierw logo czy produkt

Opublikowano

on

Podczas tworzenia i promowania marki niezwykle ważne są jej znaki rozpoznawcze, takie jak chociażby logo. Biorąc pod uwagę, że większość komunikacji międzyludzkiej ma charakter niewerbalny, aspekty wizualne marki mają dużą moc oddziaływania na potencjalnych klientów. Logo dla firmy jest łatwiej zauważalne i lepiej zapamiętywane od przekazu słownego.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Kiedy skorzystać z faktoringu?

Opublikowano

on

faktoring

Niespodziewane wydatki, zawieszone płatność, niezrealizowane zobowiązania? Zastój finansowy i pustki nie pozwalające nam załatać dziury w budżecie to koszmar wielu przedsiębiorców. Kroplą przelewającą te czarę goryczy są niezrealizowane faktury, na których spłatę czekamy często tygodniami. Co robić w takich przypadkach? Rozwiązań jest wiele, lecz niewiele z nich daje nam tyle co faktoring – usługa finansowania faktur.

(więcej…)

Czytaj Dalej

Firma

Deklaracje ZUS – najważniejsze informacje dla przedsiębiorców

Opublikowano

on

Prowadząc działalność gospodarczą, jest się zobligowanym do uiszczania składek ZUS na ubezpieczenie. Obowiązek ubezpieczenia w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych jest niezależny od wielkości firmy, ilości zatrudnionych pracowników czy branży działania. Rozliczenia ZUS dokonuje się na deklaracjach. Istnieje ich kilka rodzajów, a każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć, w jakim terminie należy je składać i jakie obowiązki za sobą one niosą. Deklaracje ZUS dzielą się na te zgłoszeniowe i rozliczeniowe. Co jeszcze trzeba o nich wiedzieć?

(więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.