Connect with us

Polecane

Na Fixly znajdziesz specjalistów w swoim fachu

Opublikowano

on

fixly

Jako klienci zawsze chcemy, by nasze usługi wykonywali sprawdzeni w swoim fachu specjaliści. Znalezienie takich wykonawców wcale nie musi być trudne. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać.

W temacie różnego rodzaju specjalistów, usługodawców i fachowców od lat niezmiennie pokutuje przeświadczenie, że najlepsi to ci, których polecą nam znajomi. Chętnie korzystamy z rekomendacji bliskich osób, co oczywiście jest całkowicie naturalne. W końcu ufamy im i wiemy, że nie polecą nam byle kogo. Niestety, nie zawsze możemy liczyć, że akurat znają takiego specjalistę, którego my potrzebujemy w danym momencie.

Jakie są więc alternatywy?

Obecnie odchodzi się już od tradycyjnych ogłoszeń w gazetach czy na słupach. Większość osób stawia na Internet, szukając w stron firmowych w wyszukiwarce, przeglądać serwisy ogłoszeniowe czy media społecznościowe. Na to jednak trzeba poświęcić sporo czasu. Nie dość, że musimy w pierwszej kolejności znaleźć potencjalnych wykonawców, to później jeszcze wykonać od kilku do nawet kilkudziesięciu telefonów, sprawdzając dostępne terminy i zakres prac świadczonych przez specjalistę.

Nie każdy ma na to czas. Na szczęście są rozwiązania wychodzące naprzeciw osobom, którym zależy na maksymalnie szybkim znalezieniu fachowca. Czy można w związku z tym liczyć na zaoszczędzenie czasu i równocześnie znalezienie kogoś z polecenia? Aplikacja Fixly pokazuje, że tak.

Fixly to odwrócony model serwisu ogłoszeniowego, w którym to zlecający informuje o usłudze, jaką ma do zrealizowania, a zainteresowani wykonawcy sami wysyłają swoje oferty. Nie trzeba zatem przeglądać setek ogłoszeń czy dzwonić po członkach rodziny w poszukiwaniu specjalisty. Algorytm Fixly sam połączy zlecającego z odpowiednimi specjalistami.

Jak dodać zapytanie?

Wystarczy wybrać interesującą nas usługę, wskazać swoją lokalizację, odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących szczegółów zlecenia, a na koniec podać swój adres e-mail bądź numer telefonu. Zapytanie zostaje dostarczone wykonawcom, których profil działalności jest zgodny ze specyfiką zlecenia. Użytkownik otrzymuje do pięciu ofert od różnych specjalistów. Teraz może porozmawiać z każdym z nich na czacie lub telefonicznie, przejrzeć profile, a przede wszystkim sprawdzić oceny od wcześniejszych klientów. Na Fixly bowiem fachowcy są oceniani po zrealizowaniu pracy, dzięki czemu inne osoby mogą sprawdzić, czy dany specjalista ma dobre opinie. Siatka rekomendacji na Fixly jest ogromna i składa się już z tysięcy ocen, które ułatwiają wybór zlecającym.

Na Fixly można znaleźć ponad 400 różnych usług w ramach 19 kategorii, m.in: Remont, Budowa, Ogród, Motoryzacja, Zdrowie i uroda czy Usługi finansowe. Aplikacja Fixly dostępna jest na urządzenia z systemem Android, iOS oraz w przeglądarce internetowej.

Sprawdź na https://fixly.pl/.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Polecane

Ustalenie strategii cenowej – dlaczego jest tak ważne?

Opublikowano

on

ceny

Wiele firm i sklepów często lekceważy stworzenie strategii cenowej, ustalając ceny za swoje towary czy usługi „na chybił trafił”. To duży błąd, który może skończyć się poważnymi kłopotami finansowymi przedsiębiorstwa. Sprawdź zatem, dlaczego strategia cenowa to konieczne rozwiązanie dla firm. (więcej…)

Czytaj Dalej

Polecane

Drzwi antywłamaniowe a wymiana zamków?

Opublikowano

on

zamek

Najlepsze drzwi antywłamaniowe to takie, które zostały specjalnie zaprojektowane i zainstalowane, aby wytrzymać każdą formę ataku. Nie wystarczy, że drzwi są solidne i dobrze skonstruowane, muszą one także posiadać szereg innych cech, takich jak wzmocnione zamki i zawiasy, szyby odporne na uderzenia, mocne mechanizmy blokujące, np. wkładki bębenkowe ze stalowymi wzmocnieniami. (więcej…)

Czytaj Dalej

Polecane

Jak przygotować szybką sprzedaż mieszkania?

Opublikowano

on

sprzedaz nieruchomosci

Szybka sprzedaż mieszkania to jak się okazuje, może być poważny problem szczególnie dla amatorów. Pierwszy raz stajesz wobec takiego wyzwania? Możliwe, że akurat mieliśmy szczęście dostać mieszkanie w spadku, ale nie jest ono nam do niczego potrzebne i chcemy się go ekspresowo pozbyć. Jakie wówczas mamy pole manewru? Czy skup nieruchomości można zrealizować na własną rękę, czy raczej skorzystać ze specjalistów? Mnóstwo będzie tu zawsze zagadnień do przeanalizowania, a przede wszystkim musimy się skoncentrować na kwestiach formalnych, a także technicznych. W końcu mieszkanie musi przedstawiać jakąś wartość. Czy więc nie jest dobrze skorzystać z dobrego biura nieruchomości?

(więcej…)

Czytaj Dalej
Reklama

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.