Connect with us

Polecane

Na Fixly znajdziesz specjalistów w swoim fachu

Opublikowano

on

fixly

Jako klienci zawsze chcemy, by nasze usługi wykonywali sprawdzeni w swoim fachu specjaliści. Znalezienie takich wykonawców wcale nie musi być trudne. Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać.

W temacie różnego rodzaju specjalistów, usługodawców i fachowców od lat niezmiennie pokutuje przeświadczenie, że najlepsi to ci, których polecą nam znajomi. Chętnie korzystamy z rekomendacji bliskich osób, co oczywiście jest całkowicie naturalne. W końcu ufamy im i wiemy, że nie polecą nam byle kogo. Niestety, nie zawsze możemy liczyć, że akurat znają takiego specjalistę, którego my potrzebujemy w danym momencie.

Jakie są więc alternatywy?

Obecnie odchodzi się już od tradycyjnych ogłoszeń w gazetach czy na słupach. Większość osób stawia na Internet, szukając w stron firmowych w wyszukiwarce, przeglądać serwisy ogłoszeniowe czy media społecznościowe. Na to jednak trzeba poświęcić sporo czasu. Nie dość, że musimy w pierwszej kolejności znaleźć potencjalnych wykonawców, to później jeszcze wykonać od kilku do nawet kilkudziesięciu telefonów, sprawdzając dostępne terminy i zakres prac świadczonych przez specjalistę.

Nie każdy ma na to czas. Na szczęście są rozwiązania wychodzące naprzeciw osobom, którym zależy na maksymalnie szybkim znalezieniu fachowca. Czy można w związku z tym liczyć na zaoszczędzenie czasu i równocześnie znalezienie kogoś z polecenia? Aplikacja Fixly pokazuje, że tak.

Fixly to odwrócony model serwisu ogłoszeniowego, w którym to zlecający informuje o usłudze, jaką ma do zrealizowania, a zainteresowani wykonawcy sami wysyłają swoje oferty. Nie trzeba zatem przeglądać setek ogłoszeń czy dzwonić po członkach rodziny w poszukiwaniu specjalisty. Algorytm Fixly sam połączy zlecającego z odpowiednimi specjalistami.

Jak dodać zapytanie?

Wystarczy wybrać interesującą nas usługę, wskazać swoją lokalizację, odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących szczegółów zlecenia, a na koniec podać swój adres e-mail bądź numer telefonu. Zapytanie zostaje dostarczone wykonawcom, których profil działalności jest zgodny ze specyfiką zlecenia. Użytkownik otrzymuje do pięciu ofert od różnych specjalistów. Teraz może porozmawiać z każdym z nich na czacie lub telefonicznie, przejrzeć profile, a przede wszystkim sprawdzić oceny od wcześniejszych klientów. Na Fixly bowiem fachowcy są oceniani po zrealizowaniu pracy, dzięki czemu inne osoby mogą sprawdzić, czy dany specjalista ma dobre opinie. Siatka rekomendacji na Fixly jest ogromna i składa się już z tysięcy ocen, które ułatwiają wybór zlecającym.

Na Fixly można znaleźć ponad 400 różnych usług w ramach 19 kategorii, m.in: Remont, Budowa, Ogród, Motoryzacja, Zdrowie i uroda czy Usługi finansowe. Aplikacja Fixly dostępna jest na urządzenia z systemem Android, iOS oraz w przeglądarce internetowej.

Sprawdź na https://fixly.pl/.

Czytaj Dalej
Wciśnij aby skomentować

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Polecane

Pisanie wniosków o dotacje z urzędu pracy – dlaczego warto powierzyć profesjonalistom?

Opublikowano

on

dotacje wnioski

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym przedsiębiorcy często szukają wsparcia finansowego, aby rozwijać swoje przedsięwzięcia. Jednym z dostępnych źródeł są dotacje z urzędu pracy, które mogą znacząco pomóc w finansowaniu różnych projektów związanych z zatrudnieniem. Pisanie wniosków o dotacje to jednak zadanie wymagające czasu, wiedzy i precyzji. Dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na powierzenie tego procesu profesjonalistom. Czy zainwestowanie w usługi specjalistyczne przynosi rzeczywiste korzyści? (więcej…)

Czytaj Dalej

Polecane

Kto może wykonywać profesjonalne usługi księgowe?

Opublikowano

on

uslugi ksiegowe

Świadczenie profesjonalnych usług księgowych jest kluczowym elementem funkcjonowania wielu firm. Wymaga to nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także odpowiednich uprawnień oraz umiejętności. Kto zatem może oferować takie usługi? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule. (więcej…)

Czytaj Dalej

Polecane

Jakie korzyści wynikają z wynajmu serwerowni?

Opublikowano

on

wynajem serwerowni

Współczesny rynek IT oferuje przedsiębiorstwom szeroki wachlarz możliwości, kiedy przychodzi do zarządzania i przetwarzania danych. W obliczu rosnących wymagań dotyczących mocy obliczeniowej, bezpieczeństwa oraz efektywności kosztowej, wiele firm zastanawia się nad najlepszym sposobem na rozwój swojej infrastruktury IT. Czy budować własne centrum danych, czy może skorzystać z gotowych rozwiązań oferowanych przez specjalistyczne firmy? Jednym z rozwiązań, które zyskuje na popularności, jest wynajem serwerowni. To podejście oferuje wiele korzyści, które mogą być decydujące dla efektywności operacyjnej i strategicznego rozwoju firmy. Przeanalizujmy, jakie konkretne zalety niesie za sobą wynajem serwerowni i dlaczego może to być atrakcyjna opcja dla biznesu w różnych branżach. (więcej…)

Czytaj Dalej

Trending

Copyright © 2017 Zox News Theme. Theme by MVP Themes, powered by WordPress.